reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2020

reklama
@Lilly świetnie, że wizyta przebiegła dobrze i super, że zobaczyłas malenstwo
Ja też już po wizycie. Moja kruszynka ma 2,4cm i słyszałam serduszko (145)chociaz spytałam się czy to nie za mało, bo wydawało mi się, że dosyć szybko boję, ale Pani Prof. Uspokoiła mnie, że jest bardzo dobrze. Kolejna wizyta dopiero 4.12, więc pewnie za 2 tyg. Pójdę do lekarza u siebie skontrolować, bo nie wytrzymam tyle czasu
 
@Lilly świetnie, że wizyta przebiegła dobrze i super, że zobaczyłas malenstwo
Ja też już po wizycie. Moja kruszynka ma 2,4cm i słyszałam serduszko (145)chociaz spytałam się czy to nie za mało, bo wydawało mi się, że dosyć szybko boję, ale Pani Prof. Uspokoiła mnie, że jest bardzo dobrze. Kolejna wizyta dopiero 4.12, więc pewnie za 2 tyg. Pójdę do lekarza u siebie skontrolować, bo nie wytrzymam tyle czasu
Cieszę się, że u Ciebie też wszystko dobrze [emoji846]
A dostałaś skierowanie na prenatalne ?
 
Cieszę się, że u Ciebie też wszystko dobrze [emoji846]
A dostałaś skierowanie na prenatalne ?
Dostałam i to mnie dziwi, bo dała mi skierowanie i powiedziała, że będzie beplatne. A ja w przyszłym roku kończę dopiero 30. Napisała 3 poronienia w wywiadzie. Nie wiem jutro albo w czwarte pójdę się zapisać. Chciałabym na 3 grudnia, zobaczymy czy dam rade.
 
reklama
Jak byłam w poprzedniej ciazy w szpitalu w związku z wysokim cisnieniem to kazano mi pić co najmniej 1.5 l wody niegazowanej...
Ginekolog dziś na moje wymioty, ze jak już nie będę w stanie pic wody to jechać do szpitala po kroplówkę. Woda jest bardzo bardzo ważna. Można nie jeść, ale najwaznjsze żeby pic. Ja dziś tez mam dość ... pusty żołądek znowu
 
Do góry