reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2020

reklama
Dziewczyny powiedzcie mi kiedy Was mdłości odpuścily? Ja jestem w 12 tyg . Został ból piersi slinotok i czasem mdli. Nie wiem czy to normalne? W obydwu ciazach poprzednich miałam długo wymioty . W1 do 7 a w 2 do 4 . Na mięso nie mogłam patrzeć. A teraz jem. Jeszcze nie wszystko z mięsa. Muszę mieć chęć. Myślicie że jest ok ?
Na pewno jest ok 🙂 ja wcale nie wymiotowałam, mdłości i ból piersi do 10 t. C. i nagle spokój a wszystko jest w porządku 🙂
 
Jak miło czytać;) mam nadzieję, że jest ok. Po prostu ciężko mi się przyzwyczaić , że ta ciąża może być inna po prostu.
 
Jak miło czytać;) mam nadzieję, że jest ok. Po prostu ciężko mi się przyzwyczaić , że ta ciąża może być inna po prostu.
Mam nadzieję że będzie wspaniała dla Ciebie. Jeżeli się często martwisz może pomyśl o domowym fetal doppler. Zawsze będziesz mogła posłuchać serduszka maleństwa, może cię to uspokoi
 
Mam nadzieję że będzie wspaniała dla Ciebie. Jeżeli się często martwisz może pomyśl o domowym fetal doppler. Zawsze będziesz mogła posłuchać serduszka maleństwa, może cię to uspokoi
Fajny pomysł. :) generalnie nie należę do osób zbyt martwiących się. Tylko przyzwyczailam się do innego przebiegu ciąży. :) a na marginesie zbyt szybko cieszył am się- wymioty wróciły po 2 dniach ciszy. Odpoczywam teraz. Najmniejszy śpi- całe szczęście. Jeszcze tylko starszy bryka ;) A mięta parzy się w moim ulubionym kubeczku.
 
Fajny pomysł. :) generalnie nie należę do osób zbyt martwiących się. Tylko przyzwyczailam się do innego przebiegu ciąży. :) a na marginesie zbyt szybko cieszył am się- wymioty wróciły po 2 dniach ciszy. Odpoczywam teraz. Najmniejszy śpi- całe szczęście. Jeszcze tylko starszy bryka ;) A mięta parzy się w moim ulubionym kubeczku.
Tak to niestety bywa 😂 mi pomagała tylko Cola, na szczęście jest też bez kofeiny bo inaczej chyba bym w maratonie wystartowała 🤣
 
Cześć, mam 22 lata. Dołączam do przyszłych mamusiek 😁😁. Termin na 8 czerwca 2020 pierwsza ciąża 😍. Od 2 tyg mam przeraźliwy kaszel byłam u lekarza zalecił leczenie domowymi sposobami. Wypróbowłam syrop z cebuli, inhalacje, syrop z cytryny i imbiru, syrop *spam* codziennie robię jakieś wyciskanie owoce leżę w łóżku nigdzie zbyt nie wychodzę już nie mam pomysłów.
 
reklama
Do góry