reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2020

No ja dziś nie mogłam spać i siedziałam do 2 w nocy. Przez katar ... wczoraj zrobiłam sobie inhalacje z solą fizjologiczna i przez chwilę było ok potem znowu to samo i tak do 2 w nocy. Dziś rano już myślałam, że ok troche jest chociaż a tu nie , nadal to samo .

Ja sobie kropilam poduszkę Olbas Oil, głowa wysoko i jakoś się dało :)
 
reklama
Czy któraś z Was ma lub miała torbiel na jajniku podczas ciąży? W 5 t.c. okazało się że mam torbiel wielkości 3 cm, obecnie jestem w 18 t. C. a mój lekarz twierdzi że nie ma czym się przejmować i nie sprawdza czy ona się wchłania, twierdząc że nie chce robić tak głęboko usg bo mogłoby zaszkodzić... Nie wiem co o tym myśleć i denerwuje się całą sytuacją 😔
 
Czy któraś z Was ma lub miała torbiel na jajniku podczas ciąży? W 5 t.c. okazało się że mam torbiel wielkości 3 cm, obecnie jestem w 18 t. C. a mój lekarz twierdzi że nie ma czym się przejmować i nie sprawdza czy ona się wchłania, twierdząc że nie chce robić tak głęboko usg bo mogłoby zaszkodzić... Nie wiem co o tym myśleć i denerwuje się całą sytuacją [emoji17]
Jeżeli masz wątpliwości to najlepiej skonsultuj się z drugim lekarzem - są różne torbiele, w różnych lokalizacjach więc raczej nie ma jednej odpowiedzi na to pytanie i najlepszym źródłem wiedzy w tym temacie będzie jednak lekarz :)
 
Hey :) są tu może jakieś dziewczyny w wieku 24-29 z Gliwic i niedalekich okolic? Fajnie by było poznać kogoś z okolic wyskoczyć później na jakiś spacerek z dzieciaczkami, wszystkie moje koleżanki póki co bezdzietne a fajnie jest mieć o podobnych tematach i dylematach :)
 
Przeziębienie już ze mnie schodzi bo dziś nawet już mogę w miarę normalnie oddychać 😂 woda morska pomaga . Ale nie wiem czy przez to przeziębienie nie wyskoczyła mi opryszczka mała. Kiedyś już miałam i nie wiem czy coś mam z nią robić czy poczekać aż sama zniknie ? 🤔
 
Przeziębienie już ze mnie schodzi bo dziś nawet już mogę w miarę normalnie oddychać 😂 woda morska pomaga . Ale nie wiem czy przez to przeziębienie nie wyskoczyła mi opryszczka mała. Kiedyś już miałam i nie wiem czy coś mam z nią robić czy poczekać aż sama zniknie ? 🤔
Ja mam raz w miesiącu minimum... Nic nie robię z nią, bo mi i tak nie pomaga żaden specyfik😐
 
reklama
Ja mam raz w miesiącu minimum... Nic nie robię z nią, bo mi i tak nie pomaga żaden specyfik😐
A no to ok ! Nic wtedy z tym nie robię. Ale masakra sądziłam że ten katar to że mnie wykończy . Ale krople do nosa pomogły i jeszcze kupiłam sobie tą wodę morską to taką różnica jest od razu. Mam nadzieję że już więcej mnie przeziębienie nie dopadnie 😂😂😂
 
Do góry