reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2020

Ja diabetologa też miałam tylko telefonicznie.
U endokrynologa byłam akurat kilka dni przed rozpętaniem całej tej afery, następną wizytę mam umówioną, ale na razie nie wiem jak będzie.
To dobrze :), może za kilka tygodni troszkę się unormuje. Czyli Ty też cukrzyca? Dieta ?
 
reklama
@Lil12 ja też mam problemy z tarczycą i robię badania co 4 tygodnie.. zwiększam dawkę regularnie. Teraz mi odwołali, nawet telefonicznie nie.. więc na podstawie badań zostawiłam dawkę która byla, ateraz zwiększę chyba znowu o połowę tabletki. Ja jestem przerażona tym brakiem dostępu do lekarzy i ostatnio nawet do apteki się bałam wejśc bo tyle ludzi 🥺🥺🥺
ja niby też jestem po tych głównych badaniach, ale nie czuję się jakoś bezpiecznie bo jak coś to do kogo ja mam się zgłaszać?? jak połowa przychodni nie działa. no tragedia jakaś. Znajoma też w ciąży i ma konflik serologiczny, to też zastrzyku nie może zrobić, to normalne jest? :/
 
Hej dziewczynki :) czy miałyście już pierwszy rzut siary? :D Masakra.... brodawki i sutki tak mnie swędzą, że nie mogę się skupić na niczym innym. Z drugiej strony położna powiedziała mi, zeby nie podrażniać specjalnie sutków i brodawek, żeby wcześniej nie zaczęła się laktacja... Póki co smaruję maścią Maltan, ciut pomaga. . W ogóle to piersi zrobiły mi się jak balony, nie mieszczę się w żaden stanik, i w ogóle w każdym mi jakoś niewygodnie, te do karmienia z kolei, no niby wygodne, ale jakoś mam wrażenie, że nie trzymają mi biustu i czuję, że cycki latają gdzie chcą....:/ Jak tam u Was? też macie cyckowy problem? :)
 
Hej dziewczynki :) czy miałyście już pierwszy rzut siary? :D Masakra.... brodawki i sutki tak mnie swędzą, że nie mogę się skupić na niczym innym. Z drugiej strony położna powiedziała mi, zeby nie podrażniać specjalnie sutków i brodawek, żeby wcześniej nie zaczęła się laktacja... Póki co smaruję maścią Maltan, ciut pomaga. . W ogóle to piersi zrobiły mi się jak balony, nie mieszczę się w żaden stanik, i w ogóle w każdym mi jakoś niewygodnie, te do karmienia z kolei, no niby wygodne, ale jakoś mam wrażenie, że nie trzymają mi biustu i czuję, że cycki latają gdzie chcą....:/ Jak tam u Was? też macie cyckowy problem? :)

hah o ranyyy.. serio teraz przed porodem jeszcze coś takiego? Zrobiły Ci się jak balony tak nagle, czy już wcześniej zauważyłaś że masz powiększone piersi?
Mi w ogóle nie urosły jak każdy obiecywał 🙄🙄 noszę staniki takie jak nosiłam.
 
Nerwicówka 35 mnie siary jeszcze nie ma ale też mam problem z biustonoszami. Co nowy kupię to zaraz mały wcześniej miałam obwód 75 miska E a teraz mam ciężko dobrać co będzie przed samym porodem masakra bo ciężko z takimi dużymi rozmiarami w tej chwili 100 w obwodzie. Co do tarczycy mialam badania w normie ale bliżej końca zamierzam powtórzyć z uwagi na to że mam guzki na tarczycy 3 obok siebie składające się w wielkość orzecha włoskiego i zastanawiam się czy to wplywu na poród mieć nie będzie. Mój lekarz pow że wyniki są ok więc puki co nie wraca na to uwagi
 
Ostatnia edycja:
Czyli nie ma dla mnie nadziei na większe cycki 😂😂😂??
Ja nosiłam 75B przed ciążą w porywach 80B. Teraz jedyne co to czasem zastanawiam się nad większym obwodem ale tylko dlatego że mam jakąś psychiczną blokadę jak nawet lekko mnie coś uciska. No ale z drugiej strony nie lubię jak stanik nie trzyma biustu więc akurat tu nie zmieniałam nic. Ze spodniami albo majtkami szczególnie mnie denerwuje sytuacja... Bo nie mogę złotego środka znaleźć 😊
 
To ja dla pocieszenia tez napiszę, ze jak nosilam 65C tak dalej noszę, tyle że ładniej wypełniam. A wszystkie cycate baby to mi zawsze mówią, że jak zajdę w ciążę to będę narzekać że za duże, już nie wspomnę o kobietach, które mi mówią że młoda jestem i mi jeszcze urosną a ja mam prawie 30 lat. Kłamczuchy... No... to się wyżaliłam ;)
 
reklama
Hej dziewczynki :). Jak Wasze samopoczucie? U nas teraz cały czas ta szkoła, więc czas mi tak ucieka, że coś.
@Kejti dobrze, że sobie radzisz z tą tarczycą... przykro mi, że wizyty odwołują i nie masz komfortu. Ja w tym szpitalu, którym bedę rodzić tam jest przychodnia i mój gin... I przychodnie zamknęli, ale ciężarne na wizyty przyjmują.. Co prawda jest wywiad odnośnie stanu zdrowia. Jeśli chodzi o immoglobulinę to jeśli przeciwciała są ujemne, to możliwe, że zastrzyk nie jest aż tak konieczny... Bo ja we wcześniejszych podczas ciąży miałam ujemne wyniki i zastrzyk dostałam dopiero po porodzie gdy moja krew i dzidzi się wymieszała. I miało to chronić przed konfliktem kolejne dzieciątko.
@Nerwicówka35 już masz rzut wiary.. ho ho.... wiem, że to niby już czas, ale ani wcześniej, ani teraz nie mam. Piersi mi urosły na początku teraz stoją i nie ruszają z miejsca;).
@Kejti90 @xkasienka generalnie piersi podczas ciąży rosną robią się takie pełne i ciężkie...Ale najbardziej to chyba rosną po urodzeniu jak jest nawał pokarmu. Bynajmniej ja tak miałam. Potem wszystko wraca do normy.

Ja marzę by sytuacja już wróciła do normy :). Bo trochę też jest tak, że nie mam takiego dnia jak do tej pory i takiej dawki ruchu boję się, że moja waga znacząco wzrośnie. Na ostatniej wizycie już miałam 1 kg na plusie.
Miłego wieczorku
 
Do góry