reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2020

Jestem na działce, córka dom roznosiła takze trzeba było skorzystać.


Ojej to rzeczywiście, ale takie sytuacje się zdarzają :)

Ja dziś mam depresję, synu mój jakiś dziś mało rozmowny jest . Od 15 minut próbuje go zachęcić do rozmów, ale jakoś taki obrażony. Zaczynam wariować 🤦‍♀️🤦‍♀️
Zjedz coś słodkiego :). Mój przez te szaleństwa wywija numery... obym się mylił. Zaraz podepnę angela i będę namieszać serducho jak jest na dole to może się pomyliłam z czkawką.
 
reklama
Ja bardzo często czuje czkawkę w różnych miejscach a mały cały czas główką w dół jest ułożony :)
Dzięki. Bo kurde troszkę spanikowałam... zawsze czułam na dole. A dziś jakoś na górze... Ale serduszko bije na dole brzucha to chyba jest jak powinien... dowiem się za tydzień.
 
Dzień dobry kochane.
@Nerwicówka35 na profilowany zdjęciu to Ty znudzona jesteś ;). Takie chudziutkie łapki i nóżki. Ja Ci mówię w dniu porodu wrzucisz ok 10 kg, A reszta przy karmieniu w ciągu 3 miesięcy zejdzie. A jeśli Ci zostanie 5 nadprogramowych kg to już widzę, że Tobie akurat to nie zaszkodzi :). Ja mam 170 i niestety jestem + 73 kg ;), mimo małego przybrania ja raczej jestem z 🐖🐖. Ja z Krakowa ;), widzę, że jesteśmy porozrzucane po całej Pl. I nie wracaj sobie guzów. Myślę, że pomoże nawodnienie:).
@Doriis wytrzymasz ;), bo Tobie tam nic się nie skraca i nie otwiera? A ten wymaz brzmi okropnie ;) haha.
@agnik31 słyszałam o kopalniach, ale nic się nie martw, musi być dobrze :). I masz chyba rację z tym etapem ciąży i dolegliwościami.

No właśnie, ja całe życie byłam taka chuda i długa.Moja standardowa waga to 58kg przy prawie 180 cm :p
no ale dobra, nie będę się już dołować :p
Już mi trochę przeszła ta głowa, chyba to była pogoda+ nerwy na studiach 🤔
No i Słońce pomaga :p W piątek i wczoraj było u nas tak cudnie, że siedziałam calutki dzień na powietrzu. No i niestety pomimo filtrów i niby "unikania" słońca, strzaskałam się nieźle na 🦞.
 
Hej hej dziewczynki. Dziś z inną pulą pytań 😂😂

Bierzecie ze sobą poduszki do karmienia ?
I czy wy też macie problem z oddychaniem gdy wizycie na płasko na plecach?

Ja nie biorę poduchy, tylko rożek, myślę, ze mi wystarczy na te parę dni 🤔
A z oddychaniem miałam problem wcześniej, ale parę dni temu brzuch mi się obniżył i czuję się znacznie lepiej :)
 
A ja nie wiem czy mój się dziś nie obrócił pupą w dół .... buuu :( ... czuję czkawkę na górze i wszystko twarde też tam... A na dole miękko

Nie bój, ja też czuję jakby czkawkę na górze, takie rytmiczne pukanie. A w środę byłam na wizycie i Mała cały czas główką w dół :)
 
Jestem na działce, córka dom roznosiła takze trzeba było skorzystać.


Ojej to rzeczywiście, ale takie sytuacje się zdarzają :)

Ja dziś mam depresję, synu mój jakiś dziś mało rozmowny jest . Od 15 minut próbuje go zachęcić do rozmów, ale jakoś taki obrażony. Zaczynam wariować 🤦‍♀️🤦‍♀️

Spokojnie, moja Maluszka też czasem 2-3 dni szaleje, a później przychodzi taki dzień, że sie nie odzywa i nawet słodkie na nią nie działa. Najczęściej wieczorem dopiero coś działa Ale też wariuję jak jej nie słychac długo :)
 
Jakie jest Wasze zdanie na temat opalania się w ciąży? 🤔 Ile czasu można siedzieć na Słońcu, żeby nie zaszkodzić Maluchowi? 🤔Zdania są naprawdę podzielone.
Ja jestem typem GADZINY i kocham wygrzewać się w Słoneczku, teraz Słońca unikam, ale kusi mnie....co myślicie?
Miłej niedzieli Mamusie 😻
 
Zjadłam słodkie i jakoś tak nie specjalnie. Oczywiście ruszył się, ale tak na odczepnego. Dziś w nocy czułam jego ruchy . Oczywiście nie są one takie jakie były w poprzednich tygodniach. Podobno w w tym tygodniu maluch więcej śpi, ale czy napewno... Dziś 36+5 wizyta na 21.05 ,w dniu wizyty szalał wczoraj rano również był aktywny lecz popołudniu zrobił się leniwcem pospolitym. I cała noc praktycznie był cicho ,z małym wyjątkiem pojedynczych kopniaków. Ważne że się rusza :)


Dziś u nas piękna pogoda 24° ,ale w ciągu dnia ma lać za to jutro 9°😂🙈 - kto wymyślił tą pogodę 😂
Jutro mam wizyte u okulisty zobaczymy co tam wymodzi, mam nadzieję że nic :)
 
reklama
Jakie jest Wasze zdanie na temat opalania się w ciąży? 🤔 Ile czasu można siedzieć na Słońcu, żeby nie zaszkodzić Maluchowi? 🤔Zdania są naprawdę podzielone.
Ja jestem typem GADZINY i kocham wygrzewać się w Słoneczku, teraz Słońca unikam, ale kusi mnie....co myślicie?
Miłej niedzieli Mamusie 😻

Ja też kocham słońce, jedyne co może ci się stać to możesz mieć przebarwienia od słońca których będzie ciężko się pozbyć.
Podobno zakazane jest opalanie w I trymestrze , ponieważ promienie UV mogą obniżać wchłanianie się kwasu foliowego. No i jak masz nadciśnienie w ciąży to też nie można.
 
Do góry