reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2020

Hejo
@Nerwicówka35 58 przy 1,80 zdecydowanie masz niedowagę 😱. Modelka ;)? Czy taki organizm. Ja się śmieję, że 1,70 i wysoka jestem ;) haha czyli jestem kurdupel z nadprogramowymi kg 😂😂😂. Ja też korzystam ze słoneczka, ale krótko bo w cisży od razu mi gorąco i nabieram wody :/.
O to fajnie, że brzusio się obniżył czyli, że młoda się szykuje. U mnie się obniżał na jakieś 1,5 tyg przed porodem, ale tym się nie sugeruj, bo każdy poród jest inny.
@Doriis maluszki pod ooniec mnie aktywne, bardziej właśnie tylko przesuwają kończynami, i potrzeba czekolady, żeby się stały aktywniejsze. Ja do piątku zwarjuje, bo teraz wstałam, leże na lewym boku i czuję kopanie z prawej strony brzucha na wysokości pępka i na dole brzucha..toż to gagatek jest. No jakby się obrócił w tym tygodniu pupą w dół no to będzie kicha.. bo pewnie już nie zdąży się obrócić główką w dół.
A wiem czytałam o porodach wczoraj i jedna mamuśka pisała, że pierwsze miała cc, a drugie sn i była bardzo zadowolona także trzymam kciuki za Was :).
 
reklama
@sariska bez was to ja bym oszalała 😂

Słuchajcie mam pytanie ,bo wiem ze nie tylko ja mam cukrzycę ciążowa. Jak to u was jest ,idąc do porodu zabieranie jakieś zaświadczenie od lekarza ? Jesli tak to od jakiego? Ja na ostatni miesiąc zostałam bez diabetologa ,a że maM pomiary zmniejszone do 4 dziennie i bez insuliny to mnie chociaż uspokaja . Zastanawiam się jeśli takie zaświadczenie będzie potrzebne (chociaż wydaje mi się że raczej nie skoro ja mam super wyniki i bez insuliny) jak to tak naprawdę wygląda? Oświećcie mnie bo ja ciemna
 
@sariska bez was to ja bym oszalała 😂

Słuchajcie mam pytanie ,bo wiem ze nie tylko ja mam cukrzycę ciążowa. Jak to u was jest ,idąc do porodu zabieranie jakieś zaświadczenie od lekarza ? Jesli tak to od jakiego? Ja na ostatni miesiąc zostałam bez diabetologa ,a że maM pomiary zmniejszone do 4 dziennie i bez insuliny to mnie chociaż uspokaja . Zastanawiam się jeśli takie zaświadczenie będzie potrzebne (chociaż wydaje mi się że raczej nie skoro ja mam super wyniki i bez insuliny) jak to tak naprawdę wygląda? Oświećcie mnie bo ja ciemna
wiesz co ja jak coś wezmę ksiażeczkę;). I zapytam mojej diabetolog za 2 tyg ma dzwonić, bo ona nic nie mówi o zaświadczeniu. No i mojego gina w piątek ;). Ale chyba muszę mieć, bo ja na insulinie i z tego co lens.pens pisała to musi być szpital z 3 referencyjnością. Mój szpital ją ma :).
 
@sariska bez was to ja bym oszalała 😂

Słuchajcie mam pytanie ,bo wiem ze nie tylko ja mam cukrzycę ciążowa. Jak to u was jest ,idąc do porodu zabieranie jakieś zaświadczenie od lekarza ? Jesli tak to od jakiego? Ja na ostatni miesiąc zostałam bez diabetologa ,a że maM pomiary zmniejszone do 4 dziennie i bez insuliny to mnie chociaż uspokaja . Zastanawiam się jeśli takie zaświadczenie będzie potrzebne (chociaż wydaje mi się że raczej nie skoro ja mam super wyniki i bez insuliny) jak to tak naprawdę wygląda? Oświećcie mnie bo ja ciemna
Moja diabetolog nic o zaświadczeniu nie mowila. Gin zresztą też. Diabetolog wystawila tylko skierowanie na krzywą jakieś 6-8 tygodniu po porodzie w razie jakbyśmy się już nie zdążyły spotkać. Też jestem bez insuliny, ale powiem wam, że coraz bardziej omijam dietę... Mam nadzieję, że mi to nie zaszkodzi ...
A gdzie rodzisz? w Rybniku? Ja też ze Śląska
 
@sariska bez was to ja bym oszalała 😂

Słuchajcie mam pytanie ,bo wiem ze nie tylko ja mam cukrzycę ciążowa. Jak to u was jest ,idąc do porodu zabieranie jakieś zaświadczenie od lekarza ? Jesli tak to od jakiego? Ja na ostatni miesiąc zostałam bez diabetologa ,a że maM pomiary zmniejszone do 4 dziennie i bez insuliny to mnie chociaż uspokaja . Zastanawiam się jeśli takie zaświadczenie będzie potrzebne (chociaż wydaje mi się że raczej nie skoro ja mam super wyniki i bez insuliny) jak to tak naprawdę wygląda? Oświećcie mnie bo ja ciemna
Mi lekarz mówił że cukrzyca jest wpisana w kartę ciąży i to w zupełności wystarcza :)
 
wiesz co ja jak coś wezmę ksiażeczkę;). I zapytam mojej diabetolog za 2 tyg ma dzwonić, bo ona nic nie mówi o zaświadczeniu. No i mojego gina w piątek ;). Ale chyba muszę mieć, bo ja na insulinie i z tego co lens.pens pisała to musi być szpital z 3 referencyjnością. Mój szpital ją ma :).
Ja już w piątek idę na oddział :)
Mam zabrać dokument tożsamości, kartę ciąży, wyniki GBS i to tyle jeśli chodzi o jakieś badania czy dokumenty. Podobno wszystko będę miała robione w szpitalu :)
 
Moja diabetolog nic o zaświadczeniu nie mowila. Gin zresztą też. Diabetolog wystawila tylko skierowanie na krzywą jakieś 6-8 tygodniu po porodzie w razie jakbyśmy się już nie zdążyły spotkać. Też jestem bez insuliny, ale powiem wam, że coraz bardziej omijam dietę... Mam nadzieję, że mi to nie zaszkodzi ...
A gdzie rodzisz? w Rybniku? Ja też ze Śląska

Ja jestem ze Szczecina - zachodniopomorskie
Będę rodzić w szpitalu w spsk2 który ma referencyjność. 6 lat temu miałam też cukrzycę ciążowa, ale nikt nic ode mnie nie wymagał więc wolałam zapytać czy może coś się zmieniło 🤔
 
Ja już w piątek idę na oddział :)
Mam zabrać dokument tożsamości, kartę ciąży, wyniki GBS i to tyle jeśli chodzi o jakieś badania czy dokumenty. Podobno wszystko będę miała robione w szpitalu :)


Ja idę na oddział 25.05 ,szczerze mam nadzieję że uda mi się rodzić Sn bez wspomagaczy... mój gin też tak stwierdził że najlepiej jakby samo się rozkręciło

Trzymam kciuki kochanaza łatwy poród ❤
 
reklama
Moja diabetolog nic o zaświadczeniu nie mowila. Gin zresztą też. Diabetolog wystawila tylko skierowanie na krzywą jakieś 6-8 tygodniu po porodzie w razie jakbyśmy się już nie zdążyły spotkać. Też jestem bez insuliny, ale powiem wam, że coraz bardziej omijam dietę... Mam nadzieję, że mi to nie zaszkodzi ...
A gdzie rodzisz? w Rybniku? Ja też ze Śląska
Cześć, Ja jestem ze śląska, właśnie z Rybnika. A Ty? Też Rybnik?
 
Do góry