reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2020

Wow dziewczyny macie super w nocy. U mnie chyba poszło coś nie tak [emoji58] mój mały śpi po 2-3 godz w nocy czasem uda mu się przespać 4 i pobódka na jedzonko i tak całą noc. Coś chyba robię źle [emoji3525]
Ja tez tak mam, co jakiś czas tez sie kreci i miauczy 🤐 chyba gazy ja mecza... :(
 
reklama
A jak tam rozwój waszych maluchów? Jak trzymają glowke, obracają się, próbują siadać? 🤔 niektore z was juz niedługo będą mogły rozszerzac diete.. planujecie od 17 tyg czy poczekacie do 6mies ?? (
 
A jak tam rozwój waszych maluchów? Jak trzymają glowke, obracają się, próbują siadać? 🤔 niektore z was juz niedługo będą mogły rozszerzac diete.. planujecie od 17 tyg czy poczekacie do 6mies ?? (
U nas dzis masakra . Oli nie sypia w dzień prawie wcale (a tak zachwaliłam post temu )😂 spal tylko rano 3 godziny a reszta dnia to doopa, spo po 15 minut :D .
Padam na pysk 🤦‍♀️

Ja będę rozszerzac od 18 tyg ,najpierw zaczniemy od obiadku .
 
Moja Alicja dziś skończyła 16 tygodni 😁 czas leci jak cholera. Jestem z niej dumna bo dziś bardzo długo trzymała główkę jak była na brzuszku, w ogóle taka rozmowna jest, że szok 😂😂 gada co chwilę po swojemu i się uśmiecha z nas ma ubaw po pachy w sumie dziś miała polewke ze swojej babki 😂😂 ta do niej mówiła A Ona się uśmiechała i odpowiadała po swojemu . Najbardziej zabawne jest jak nieświadomie podczas tego gada ona mówi tak jakby słowo: nie 😂😂😂
 
A jak tam rozwój waszych maluchów? Jak trzymają glowke, obracają się, próbują siadać? 🤔 niektore z was juz niedługo będą mogły rozszerzac diete.. planujecie od 17 tyg czy poczekacie do 6mies ?? (
U nas już ładnie trzyma główkę i lubi być na brzuszku o dziwo. Przekręca się coraz częściej na boki, zwłaszcza na lewo 🙃 a co do diety to tak, jak tylko wybije 4 miesiąc zaczynamy od papek z marchewek itd 😀 zapewne pierwsze dni to będzie bardziej zabawa i plucie po lyzeczce ale docelowo w ciągu przyszłego miesiąca chce już jej wprowadzić 1 stały posiłek.
 
A jak tam rozwój waszych maluchów? Jak trzymają glowke, obracają się, próbują siadać? 🤔 niektore z was juz niedługo będą mogły rozszerzac diete.. planujecie od 17 tyg czy poczekacie do 6mies ?? (
Ja planuje czekać do 6 miesiąca mimo że męczą mnie w domu o to że mogłabym już jej coś podać 😂 A niech się gonią. Mama do mnie dziś pisała czy dałam już jej może soczku. Uparły się kurde coś na te rozszerzanie diety ale w sumie powiedziałam że to nasza decyzja w sensie moja i mojego chłopaka kiedy zaczniemy jej dietę rozszerzać to temat ucichl zobaczymy na jak długo 😂😂
 
U nas już ładnie trzyma główkę i lubi być na brzuszku o dziwo. Przekręca się coraz częściej na boki, zwłaszcza na lewo 🙃 a co do diety to tak, jak tylko wybije 4 miesiąc zaczynamy od papek z marchewek itd 😀 zapewne pierwsze dni to będzie bardziej zabawa i plucie po lyzeczce ale docelowo w ciągu przyszłego miesiąca chce już jej wprowadzić 1 stały posiłek.
Tak moje dziecko trzymało dziś główkę leżąc na brzuszku 😁 już nauczyła się kiedy mama robi zdjęcie 😂😂
 

Załączniki

  • 20200917_100041.jpg
    20200917_100041.jpg
    1,5 MB · Wyświetleń: 72
Ja akurat zdjęć nie mam, tylko filmik jak z 4min trzyma glowke - uwielbia oglądać teledysk "cant touch this" - wiem ze na tv nie powinny patrzeć dzieciaczki ale dzięki temu trzyma dlugo glowke wiec raz po raz jej pozwalam te 3min , bo tak to marudzi na brzuchu po chwili😀Nam pyknie w sobote 12 tydzien. Raz mnie mala zaskoczyła bo obróciła się z brzuszka na plecy- poki co nie chce powtórzyć.. !!! I poki co nie zauwazylam zeby jakos wyciągała raczki do zabawek na macie czy karuzeli.. 🤔 nogami zachacza czesto ale nie wiem czy świadomie czy nie. Czasamj mam wrazenje ze chciałaby usiąść wiec jej wtedy troche pomagam i chwile siedzi 😅 oczywiscie podtrzymana ale glowke w miare trzyma. My mamy też taka lampa sufitowa ledowa z różnymi kolorami i jak jej ustawie na czerwony to się nie moze przestac patrzeć, usmiecha sie i gada. Jak wieczorem zaczyna szaleć to jej ja wlaczam i w miare wtedy cyca ssie..Zresztą.. bardzo duzo gada, czasami sie cos pohihra nawet jak się razem wygłupiamy...
 
reklama
U nas dzis masakra . Oli nie sypia w dzień prawie wcale (a tak zachwaliłam post temu )😂 spal tylko rano 3 godziny a reszta dnia to doopa, spo po 15 minut :D .
Padam na pysk 🤦‍♀️

Ja będę rozszerzac od 18 tyg ,najpierw zaczniemy od obiadku .
W jysku jest taki fotel za 165 zł, polecam usiąść z dzieckiem i bujac sie na tym.. u nas w rodzinie wszystkie niemowlaki tak dalo sie uspic wiec mysle ze jest to uniwersalny usypiacz dzieci... polecam wam wszystkim!!!! Doris współczuję jak nie spi za dnia.. mi raz dziennie mala raz zrobi drzemke ze ja tylko do lozeczka klade, przykrywam kocykiem, daje smoka i oczy zasłaniam pieluszka.. i spi albo 30min albo 2.5h nawet 😅 ale jak u każdego.. bywają gorsze dni, u ciebie pewnje jakis skok.moze..
 

Załączniki

  • Screenshot_20200917-101928_Blix.jpg
    Screenshot_20200917-101928_Blix.jpg
    349,4 KB · Wyświetleń: 41
Do góry