reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2021

Ja 8 dni po terminie miałam wywoływany poród. 7 dni po przyjęli mnie na patologie.
Dziewczyny mi kazali tydzień po terminie zgłosić się na oddział bo od skończonego 41 tyg ciaza powinna być kontrolowana.
3 razy dziennie wykonywali mi ktg, a w między czasie sprawdzali tętno malucha. 10 dni po terminie mialam wywoływany poród oksytocyną.
 
reklama
Ja też tutaj siedzę i podglądam 😅 termin miałam na 20.06, z USG 17.06 a na ostatniej wizycie we wtorek szyjka zamknięta i nic nie zapowiada że bobo będzie wychodzić. Skurcze przepowiadające czułam może kilka razy. Łudzę się że od wczoraj siedzi jakoś niżej i może coś ruszy powoli, bo liczyłam na poród siłami natury 😢
Sn jeszcze jest możliwe, nie musi się kończyć cesarka :) ja staram się już pomoc trochę tej akcji porodowej k byłam na prawie 3 h spacerze 🙈 nie wiem czy to coś da, jeśli nic się nie zadzieje to wieczorem idę znowu zrobić z 10 km 🤣
 
To brzmi jak zabobon, ale położne twierdzą, ze faktycznie w pełnię jest zawsze większy ruch 🙃 Może to księżyc, a może efekt placebo i autosugestii ^^
Chyba efekt placebo, wątpię by miało jakiś wpływ na akcje porodowa. To już właśnie szybciej uwierzę, że wysiłek fizyczny może przyspieszyć akcje
 
Sn jeszcze jest możliwe, nie musi się kończyć cesarka :) ja staram się już pomoc trochę tej akcji porodowej k byłam na prawie 3 h spacerze 🙈 nie wiem czy to coś da, jeśli nic się nie zadzieje to wieczorem idę znowu zrobić z 10 km 🤣
Jak będzie indukcja to będzie drogami natury ;) Ogólnie bardzo liczę na w pełni naturalny poród, bez znieczulenia czy oksytocyny. Podziwiam przy tej pogodzie w ogóle się ruszać :D
 
reklama
Do góry