reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2021

Tak zapłacisz. Musisz sama iść do jakiegoś laboratorium. Ewentualnie spróbuj znaleźć drugiego lekarza na nfz żebyś miała darmowe badania
Potwierdzam, mi nawet w innej przychodni która nie ma ginekologa powiedzieli, że jeśli nie mam od nich to muszę zapłacić więc musiałam jechać do tej przychodni gdzie ginekologa mam.
 
reklama
Potwierdzam, mi nawet w innej przychodni która nie ma ginekologa powiedzieli, że jeśli nie mam od nich to muszę zapłacić więc musiałam jechać do tej przychodni gdzie ginekologa mam.
Tak tak właśnie tak jest. Dlatego ja jadę dzis 2 miasta dalej zeby zrobic kolejne badania 🙈 ale za to mogę je zrobić na NFZ co jest duża oszczędnościa
 
Tak tak właśnie tak jest. Dlatego ja jadę dzis 2 miasta dalej zeby zrobic kolejne badania 🙈 ale za to mogę je zrobić na NFZ co jest duża oszczędnościa
O losie! Nie no u mnie to różnica od domu 18 km, jak wyjadę z pracy to te miejsca tak samo oddalone czyli po 10 km. Tylko jak byłam na zdalnej pracy to chciałam bliżej podjechać bo 2-3km od domu mam przychodnie ale zadzwoniłam i powiedzieli, że jak od innej przychodni to odpłatnie.
 
O losie! Nie no u mnie to różnica od domu 18 km, jak wyjadę z pracy to te miejsca tak samo oddalone czyli po 10 km. Tylko jak byłam na zdalnej pracy to chciałam bliżej podjechać bo 2-3km od domu mam przychodnie ale zadzwoniłam i powiedzieli, że jak od innej przychodni to odpłatnie.
No niestety tak jest :( Ja jadę właśnie specjalnie godzine wczesniej bo potem jest po 30 ludzi a jak mam patrzec na miny obrażone, że mam pierwszeństwo to wole sobie postać :)
 
Jak już będę miała naprawdę widoczny brzuszek to będę korzystac 🙈
Który tydzień :)? U mnie nic nie widać w spodniach więc na razie się cieszę bo tylko kilka osób wie z pracy, prywatnie tylko najbliższą para znajomych. na święta powiemy rodzinie bo będzie już bezpiecznie :) tak to wydaje mi się że jestem poza podejrzeniami 🙈
 
Który tydzień :)? U mnie nic nie widać w spodniach więc na razie się cieszę bo tylko kilka osób wie z pracy, prywatnie tylko najbliższą para znajomych. na święta powiemy rodzinie bo będzie już bezpiecznie :) tak to wydaje mi się że jestem poza podejrzeniami 🙈
Dziś 12+6 :)
U mnie wszyscy już wiedzą którzy mieli wiedzieć :) Narazie brzuszek mam taki dosc maly, bardziej kuleczka sie robi nad spojeniem :) A Ty ktory masz tydzien? :)
 
reklama
Dziś 12+6 :)
U mnie wszyscy już wiedzą którzy mieli wiedzieć :) Narazie brzuszek mam taki dosc maly, bardziej kuleczka sie robi nad spojeniem :) A Ty ktory masz tydzien? :)
No to ja później :) 10 tydzień, u mnie to bardziej wygląda jakbym lekko przytyła ale z wysokim stanem spodni nic nie widać bo w tym miejscu jest zamek od spodni 🙈na szczęście nie mam szału na jedzenie, fakt muszę jesc regularnie bo jak lekko zgłodnieje to mnie mdli ale na szczęście nagłych wizyt w lazience nie miałam ! My stwierdziliśmy że nasłuchaliśmy się tyle historii że bezpieczniej się wstrzymać, tym bardziej że mama partnera już miała wylew więc biedak Bóg coś by się stało to ona bardzo emocjonalnie przeżywa
 
Do góry