reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2021

Nie mam słów. Naprawę nie wierzę że skazuje się kobiety w Polsce na takie coś. Te które mogą sobie pozwolić wiadomo pojadą za granicę, ale co z resztą.
Reszta bedzie rodzic ciezkie przypadki... wszystkie przypadki... przykro mi bardzo. Bylam rok niania chorego chlopca. Dzieciece porazenie mozgowe, padaczka, obnizone napiecie miesniowe... i to nie jest ciezki przypadek. To byl mega lagodny przypadek, ten chlopczyk to aniolek pod wieloma wzgledami. Ale ile to kosztuje jego rodzicow... i nie pieniedzy, ale zycia. Jakbym miala wybor to nie wiem co bym zrobila, bo zeby wiedziec trzeba stac przed tym wyborem. Ale teraz nie mam wyboru.
 
reklama
U mnie w piątek też będzie 5t1d 🤗 też mam czarne myśli. Dziś mialam plamienia. A raczej uplawy w kolorze kawy z mlekiem. Jutro wizyta.
Teraz doczytalam, że masz takie same, więc może to normalne. W ciąży ostatni raz byłam 10lat temu i nie pamiętam 😅
Jesteś już po wizycie ? Co tam słychać ?
 
Reszta bedzie rodzic ciezkie przypadki... wszystkie przypadki... przykro mi bardzo. Bylam rok niania chorego chlopca. Dzieciece porazenie mozgowe, padaczka, obnizone napiecie miesniowe... i to nie jest ciezki przypadek. To byl mega lagodny przypadek, ten chlopczyk to aniolek pod wieloma wzgledami. Ale ile to kosztuje jego rodzicow... i nie pieniedzy, ale zycia. Jakbym miala wybor to nie wiem co bym zrobila, bo zeby wiedziec trzeba stac przed tym wyborem. Ale teraz nie mam wyboru.
Ja wiem na 100% co bym zrobiła. Nie jestem w stanie sie tak poświęcić...
 
reklama
Do góry