reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2021

Liczę na to że w razie potrzeby lekarze będą podciągać to pod zagrożenie dla życia matko. Bo z tego co rozumiem aborcja z tego powodu jest jeszcze legalna.
Tez mam taką nadzieję.
Skazują dzieci na życie w cierpieniu. Póki rodzice będą żyć to zajmą się dzieckiem, a co później ? A co z rodzicami, którzy będą musieli pochować kilkudniowe dzieciątko? Nie sądziłam że ta ustawa przejdzie, nie rozumiem jak rząd może być tak ograniczony 😔
 
reklama
Jesteś już po wizycie ? Co tam słychać ?
Jestem. Nic dobrego 😔 nic nie widać. Po wizycie zaczęłam mocniej plamic. Myślałam że @ przyszła. Ale plamienie się skończyło. Poszłam do drugiego ginekologa. Też nic nie widział ale zauważył płyn w bliznie po cc. Przepisał dhupaston. Kolejna wizyta za dwa tygodnie.
 
Dlatego wazny byl wybor. Wybor z ktorego korzystalo 1000 kobiet rocznie... na ile? Nie wiem... pusty pecherzyk w 12tyg ciazy zagraza matce czy znowu bede musiala przez to przechodzic 6tyg za dlugo? K U W A ! ! !
Idzie sie tak wkurwic sorry za słownictwo ale nie są sie inaczej.
Nie mam słów. Mam ochote sie stad wynieść.
Pozostaje nam kochane liczyc ze wszystko z naszymi maluchami bedzie w porzadku
 

Niestety watpie :( A juz na pewno nie wpisza tego na wady typu ZD. Juz teraz kobiety byly odsylane od szpitala do szpitala, wiec teraz to juz w ogole.
Zycze nam najzdrowszych dzieci.

Hm a zastanawialam sie czy bedziemy chcieli jeszcze jedno dziecko, ale dla wlasnego zdrowia psychicznego pozostane przy jednym. W tym dupnym kraju.
 
Tez mam taką nadzieję.
Skazują dzieci na życie w cierpieniu. Póki rodzice będą żyć to zajmą się dzieckiem, a co później ? A co z rodzicami, którzy będą musieli pochować kilkudniowe dzieciątko? Nie sądziłam że ta ustawa przejdzie, nie rozumiem jak rząd może być tak ograniczony 😔
Kto sie zajmie dzieckiem to raz. A kto sie zajmie rodzicami ktorzy psychicznie fizycznie i finansowo sie załamia.
 
No ja byłam dwa razy na USG już że względu na pozamaciczną ze stycznia. Na szczęście pęcherzyk jest idealny w macicy ale nie było nic więcej widać. Teraz wizyta za tydzień a to będzie już 7+5 także mam nadzieję na dobre wieści.
Ja bylam teraz w pon i byl tylko pecherzyk z idealnymi wymiarami i cialko zolte. We wtorek kolejna... mam wielka nadzieje na zarodek, ale tak strasznie sie boje...
 
No ja byłam dwa razy na USG już że względu na pozamaciczną ze stycznia. Na szczęście pęcherzyk jest idealny w macicy ale nie było nic więcej widać. Teraz wizyta za tydzień a to będzie już 7+5 także mam nadzieję na dobre wieści.
No ja w pon chociaz tez sie upewnilam, ze pecherzyk w dobrym miejscu ❤
 
reklama
Do góry