reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2021

Hej mamusie. Ja dziś bylam na usg 3d nasza córcia ma się dobrze, wszystko jest ok, jestem obecnie w 23tyg. Z pomiarów na usg wychodzi troszkę mniejsza 22t4d ale za to jest bardzo ruchliwa caly czas, juz pokazuje swój temperament ;)
Ja dzisiaj też byłam na badaniu i mam dokładnie to samo . 23tydzien i kilka dni , a mała z usg 22. Też była bardzo ruchliwa i ciągle zasłaniała się rączkami 😂 mąż był zachwycony 🙂
 
reklama
Ja dzisiaj też byłam na badaniu i mam dokładnie to samo . 23tydzien i kilka dni , a mała z usg 22. Też była bardzo ruchliwa i ciągle zasłaniała się rączkami 😂 mąż był zachwycony 🙂
Ja mam badanie 3D jutro i trochę się boję, bo dziś trochę dziwnie się czuje i od kilku dni wieczorami tak mam, że mam dziwne skurcze macicy. Dzwoniłam do mojej ginekolog to kazała dodatkowo wprowadzić magnez 2x dziennie. Obecnie jest u mnie 23 tydzień
 
Ja mam badanie 3D jutro i trochę się boję, bo dziś trochę dziwnie się czuje i od kilku dni wieczorami tak mam, że mam dziwne skurcze macicy. Dzwoniłam do mojej ginekolog to kazała dodatkowo wprowadzić magnez 2x dziennie. Obecnie jest u mnie 23 tydzień
Przyznam , że też miałam stresa. Mój ginekolog mówi , że magnez powinno się przyjmować od 20tygodnia.
 
Przyznam , że też miałam stresa. Mój ginekolog mówi , że magnez powinno się przyjmować od 20tygodnia.
Jestem po badaniu synek zdrowo się rozwija 😀Mój drugi syn. Trochę był jedynie mało zainteresowany badaniem i nie chciał buzi pokazać tylko zasłaniał się rączką, ale w końcu i twarz udało się zobaczyć i wszystko jest dobrze 😁Już stres mniejszy teraz 🙂 Termin z USG na 15 czerwca miało być 20 czerwca i waży 659g i jednak jest to już 24 tydzień 🙂
 
Jestem po badaniu synek zdrowo się rozwija 😀Mój drugi syn. Trochę był jedynie mało zainteresowany badaniem i nie chciał buzi pokazać tylko zasłaniał się rączką, ale w końcu i twarz udało się zobaczyć i wszystko jest dobrze 😁Już stres mniejszy teraz 🙂 Termin z USG na 15 czerwca miało być 20 czerwca i waży 659g i jednak jest to już 24 tydzień 🙂
Super ze synek zdrowy :) a co do terminu to teraz juz sie go nie zmienia, bo kazde dziecko rośnie inaczej ;) także trzymaj się tego 20.06
 
Czy któraś z was robiła glukozę ?
Chciała bym się dowiedzieć jakie wyszły wam wyniki ,bo ja odebrałam swoje i powiem szczerze , że są dość wysokie. Wizyta do lekarza za tydzień więc jeszcze chwilę w niepewności , a internet mówi różnie ...
 
Czy któraś z was robiła glukozę ?
Chciała bym się dowiedzieć jakie wyszły wam wyniki ,bo ja odebrałam swoje i powiem szczerze , że są dość wysokie. Wizyta do lekarza za tydzień więc jeszcze chwilę w niepewności , a internet mówi różnie ...
Pokaz jakie masz te wyniki :)
 
Czy któraś z was robiła glukozę ?
Chciała bym się dowiedzieć jakie wyszły wam wyniki ,bo ja odebrałam swoje i powiem szczerze , że są dość wysokie. Wizyta do lekarza za tydzień więc jeszcze chwilę w niepewności , a internet mówi różnie ...
Właśnie miałam się pytac czy ktos juz robił. Ja dzisiaj, wiec wyników jeszcze nie mam. Tak bałam że zwrócę ten ulepek, ale tu poszło w miarę gładko, za to miałam aż 6 wkłuć bo sobie nie poradziły dziewczyny. Brrrr, co za ciężki poranek. Na pocieszenie odkryłam 30% rabatu na ubranka w tesco;)
 
Czy któraś z was robiła glukozę ?
Chciała bym się dowiedzieć jakie wyszły wam wyniki ,bo ja odebrałam swoje i powiem szczerze , że są dość wysokie. Wizyta do lekarza za tydzień więc jeszcze chwilę w niepewności , a internet mówi różnie ...
Jak na czczo więcej jak 92 po 1h więcej jak 180 a po 2h więcej jak 140 to cukrzyca. Jak poniżej to nie [emoji16] ale nawet jak tylko jeden wynik przekroczony np. Na czczo to już uznaje się cukrzyce.
 
reklama
Do góry