reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2022

reklama
Hej też mamy pytanie odnośnie bezdotykowego termometru. Ja zastanawiam się nad zakupem takiego wielofunkcyjnego co to i temperaturę wody do kąpieli zmierzy i pokarmu no i wiadomo ciała. Zastanawiam się nad modelem Forst Plus od mesmed. Ma ktoś, poleca?
 
Witajcie. Mam termin na 08.06. Oczekuje go z niepokojem, bo z pewnością w odróżnieniu od większości z Was, ja nie potrafię się cieszyć z tej ciąży :( pracuje nad sobą, nad swoimi myślami. Dziś wpadłam w histerię i w atak płaczu. Chyba nie dojrzałam do bycia mamą, mimo, że mam 34 lata :(
 
Witajcie. Mam termin na 08.06. Oczekuje go z niepokojem, bo z pewnością w odróżnieniu od większości z Was, ja nie potrafię się cieszyć z tej ciąży :( pracuje nad sobą, nad swoimi myślami. Dziś wpadłam w histerię i w atak płaczu. Chyba nie dojrzałam do bycia mamą, mimo, że mam 34 lata :(
my już urodziłyśmy w 2022.. na pewno jest nowe forum 2023. Jeśli dzidzius rozwija się zdrowo to się nie denerwuj, instynkt macierzyński przyjdzie i dasz sobie radę. Pogadaj z kimś bliskim, jeśli nie pomoże polecam rozmowę z psychologiem. Dużo zdrówka :*
 
reklama
Witajcie. Mam termin na 08.06. Oczekuje go z niepokojem, bo z pewnością w odróżnieniu od większości z Was, ja nie potrafię się cieszyć z tej ciąży :( pracuje nad sobą, nad swoimi myślami. Dziś wpadłam w histerię i w atak płaczu. Chyba nie dojrzałam do bycia mamą, mimo, że mam 34 lata :(
Dlaczego nie potrafisz się cieszyć z ciąży? Czy masz konkretnie coś na myśli?
 
Do góry