reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2022

reklama
Czy są tutaj dziewczyny które plamią? Ja miałam raz zabarwiony śluz przed miesiączką, dziś 5+3 i przy podcieraniu zobaczyłam brązowa wydzielinę. Biorę luteine dopochwowo. Już się zamartwiam
 
Czy są tutaj dziewczyny które plamią? Ja miałam raz zabarwiony śluz przed miesiączką, dziś 5+3 i przy podcieraniu zobaczyłam brązowa wydzielinę. Biorę luteine dopochwowo. Już się zamartwiam
Ja plamiłam od samego początku (raz miałam przerwe 3 dni bez plamień i teraz od niedzieli też jest czysto). Biore duphaston i luteine dopochwowo. Lekarz dodatkowo kazał mi zmierzyc bete w czwartek i wczoraj i poki co przyrasta prawidłowo, dzisiaj 5+4.
 
Ja plamiłam od samego początku (raz miałam przerwe 3 dni bez plamień i teraz od niedzieli też jest czysto). Biore duphaston i luteine dopochwowo. Lekarz dodatkowo kazał mi zmierzyc bete w czwartek i wczoraj i poki co przyrasta prawidłowo, dzisiaj 5+4.
to mnie trochę uspokoiłas. Też takie brązowe plamienie?
 
reklama
Dziewczyny czy któraś z was badała wysokość progesteronu ???? Jakie macie wyniki .
U mnie wyszło ponad normę i nie wiem co dalej. Ponoć jak jest wyższy to dobrze , lub bliźniaki ....
Ale mam schize ...
Screenshot_2021-10-12-09-43-18-449_com.android.chrome.jpeg
 
Do góry