reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2022

I wzięła bym takiego deb*ila do szpitala i niech patrzą jak umierają dzieci w cieprpieniu!! Bo nie ma leku!!! Albo jest, ale nie w pl! To chore.. Że rodzicom umiera dzircmo np na SMA i potrzeba kilka milionow. To Polska nie pomoże!! Polska kopnie takich rodziców w dupe.. Tylko ludzie o dobrych sercach pomagają.. Ehhh bo ciśnienie aż mi skoczyło..
 
reklama
Mam nadzieję że rząd się zmieni.. I ich tok myślenia.. Miałam chore dziecko. I wiem jak niszczy psychike patrzenie na śmierć dziecka.. Bo nie ma lekarstwa.. A wkur*ia mnie to, ponieważ na cześć badań czy szukanie pomocy z własnej kieszeni lożyliśmy.. Ja się pytam gdzie ten rząd?? Skoro chcą aby kobiety rodziły chore dzieci to gdzie ich pomoc?? Nie ma wogole w żadnym stopniu pomocy!!!! To co na patrzyłam się w szpitalu na chore /zdeformowane dzieci to moje.. Ja mówię głośno! Ja byłam w Auschwitz! Dzieci umierały, były chore.. Rodzice którzy nie wiedzą co robić.. Lekarze którzy udają że jest ok.. Kocha się dziecko, oczywiście że się kocha.. Ale choroba dziecka niszczy cała rodzinę.. Mój syn leczy się psychologicznie od kad skończył 4lata.. Ma 7..
W tej kwestii takze sie zgadzam, sama nieraz widzialam przez lata, moich studiów co sie dzieje. Rzadu nie rozumiem i nie zrozumiem, a. Nawet nie bd próbować. Niech ida jako wolontariusze do hospicjow dziecięcych to pogadamy po miesiącu. Dlatego po ludzku sie boje, zarówno w. Przypadku chorego bardzo dziecka jak i moich przypadlosci.
 
Piąteczka! [emoji113] Ja też po 2 cc i rodzina w szoku że ta ciąża była planowana. [emoji23]
Dziś powiedziałam teściowej o ciąży [emoji85] była przerażona hahah. Biadoliła że po dwóch cesarkach przecież jestem i co to będzie. To jej mowie że przed zajściem w ciążę konsultowałam to z dwoma ginekologami i nie widzieli przeciwwskazań a ona na to z niedowierzaniem "czyli to było planowane????" [emoji1787][emoji1787][emoji85]
 
Wyjechać ok, ale jak, karza nam, rodzic dzieci z gwałtu i kazirodcze, czy przy zagrożeniu życia matki nic nie zrobią i osieroce 2 lub 3. To ja niestety pasuje. Szczególnie ze mi w 1 ciazy proponowaliśmy terminacje, mialam ryzyko udaru. Ctk przez 2 miesiące 200/100.
No to tak.. wtedy też bym powiedziała pas. Ale cale szczescie ze dzisiaj odrzucili ten projekt. 48 posłów głosowało za. Do ostrzału dałabym tych jebnie*** posłów. Jak można chcieć karać przyszła matkę wyżej niż osobe ktora gwałciła. Nie pojmuje tego.
 
Mam nadzieję że rząd się zmieni.. I ich tok myślenia.. Miałam chore dziecko. I wiem jak niszczy psychike patrzenie na śmierć dziecka.. Bo nie ma lekarstwa.. A wkur*ia mnie to, ponieważ na cześć badań czy szukanie pomocy z własnej kieszeni lożyliśmy.. Ja się pytam gdzie ten rząd?? Skoro chcą aby kobiety rodziły chore dzieci to gdzie ich pomoc?? Nie ma wogole w żadnym stopniu pomocy!!!! To co na patrzyłam się w szpitalu na chore /zdeformowane dzieci to moje.. Ja mówię głośno! Ja byłam w Auschwitz! Dzieci umierały, były chore.. Rodzice którzy nie wiedzą co robić.. Lekarze którzy udają że jest ok.. Kocha się dziecko, oczywiście że się kocha.. Ale choroba dziecka niszczy cała rodzinę.. Mój syn leczy się psychologicznie od kad skończył 4lata.. Ma 7..
Wydaje mi sie ze sie zmieni ale tylko wtedy jak do ostrzału pojdzie kaczyński i ta jego Godek kuzwa, bo to jest najbardziej popier***na osoba. No niestety, Kaczyński ma wpływ jaki ma i dopoki on bedzie żył to nic się nie zmieni...
 
No to tak.. wtedy też bym powiedziała pas. Ale cale szczescie ze dzisiaj odrzucili ten projekt. 48 posłów głosowało za. Do ostrzału dałabym tych jebnie*** posłów. Jak można chcieć karać przyszła matkę wyżej niż osobe ktora gwałciła. Nie pojmuje tego.
To mnie ominęło ze to odrzucili, bardzo sie ciesze.
 
reklama
Wyobrazcie sobie, że moja babcia rano została napadnięta i pobita. Po 11 znalazł ją ledwo żywą moj wujek, który wezwal policje i pogotowie. Do teraz nie miała zrobionego tomografu. Dopiero co ją wzieli na badanie. Po prawie 11h. Paranoja... jeszcze zeby to była mloda osoba ok, ale starsza? Gdzie schorowana i nie wiadomo czy cos sie nie dzieje w głowie...? Makabra.
 
Do góry