reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2022

Dziewczyny, zapomniałam Wam powiedzieć. Zarejestrowałam się w aplikacji rosmana do programu rossnę (można będąc w ciąży, podaję się datę porodu, spodziewaną) I dostalam do kupienia za grosz oliwkę pielęgnacyjna przeciw rozstępom :)
Screenshot_20211203-111721_Gmail.jpg
 
reklama
Cześć dziewczyny, powodzenia na dzisiejszych wizytach 😘😊

Ja jakoś niefortunnie zrobiłam sobie dzisiaj zastrzyk z heparyny. Jak wyjęłam igłę to w miejscu wklucia pojawiła się ogromną kropla krwi, teraz wyszedł spory siniak taki podłużny. Chyba wbilam się w jakaś żyłkę albo coś 🥴 pół brzucha mam obolałe przez to 🙈
O matko, współczuję, miałam to samo 🙈 Siniak na połowę brzucha, ale już na szczęście zniknął. Tylko przez tydzień miałam problem, gdzie się wbijać 😅
 
Dziewczyny, zapomniałam Wam powiedzieć. Zarejestrowałam się w aplikacji rosmana do programu rossnę (można będąc w ciąży, podaję się datę porodu, spodziewaną) I dostalam do kupienia za grosz oliwkę pielęgnacyjna przeciw rozstępom :)Zobacz załącznik 1343050
dodałam sobie w aplikacji, ze spodziewam się dziecka, mam już dodaną córkę i może dlatego nic mi nie przyszło 😉 ale oliwkę używałam w pierwszej ciąży, bardzo fajna
 
Jeśli to skierowanie od lekarza NFZ to nie bedziesz nic płacić 🙂

A co to oznacza w praktyce? Istnieje jakieś zagrożenie? Nie znam się na tym 😔

Daj spokój, cała powierzchnia tego siniaka jest taka wypukła i twarda 🤦‍♀️ wygląda to strasznie 🙈
Ja mam zgrubienia praktucznie po kazdym wkluciu i caly brzuch w siniakach. Zastrzyki robi i maz i juz od kilku dni nie ma gdzie kluc, bo gdzie nie dotknie to sa zgrubienia.
 
Ja mam zgrubienia praktucznie po kazdym wkluciu i caly brzuch w siniakach. Zastrzyki robi i maz i juz od kilku dni nie ma gdzie kluc, bo gdzie nie dotknie to sa zgrubienia.
Oj, a robisz od początku ciąży czy już wcześniej musiałaś? Bo w sumie to dopiero kilka tygodni i jak masz wszędzie zgrubienia to trochę dziwne. Może macie złą technikę robienia zastrzyków?
 
Cześć dziewczyny, ja dziś czuje się dużo lepiej niż wczoraj.. Aż się bałam o siebie.

Dziś wzięło mnie na rozgladanie się za wyprawka dla dzidziola 😅 wiem ze jeszczę nic nie kupię na bank, ale łapie się na tym że dużo czasu spędzam czytając opinie na temat wyprawki dla dziecka 😂😂masakra.. Może od stycznia/lutego zacznę coś kupować 😅
Mam ubranka co prawda na chłopca po zmarłym synku.. Ale nie chce ubierać dziecka w te ubranka.. Te ubranka spakuje w worek i zostawię.. Poporstu...
 
No, u mnie to samo 😂 Kompromis na 3! Chyba ze 3 chłopacy beda to spróbujemy 4 raz zebym miała swoja córeczkę xD
no to u nas właśnie już bez stresu bo parka w domu 😅 bo też bym chciała jedno i druga płeć mieć 😁


W ogóle to ja mam 13+5 i chyba nigdy nie przestanie mi być niedobrze....dzisiaj jadąc autem musiałam stanąć na poboczu bo prowadzić nie mogłam już normalnie....
 
reklama
Wyobrazcie sobie, że moja babcia rano została napadnięta i pobita. Po 11 znalazł ją ledwo żywą moj wujek, który wezwal policje i pogotowie. Do teraz nie miała zrobionego tomografu. Dopiero co ją wzieli na badanie. Po prawie 11h. Paranoja... jeszcze zeby to była mloda osoba ok, ale starsza? Gdzie schorowana i nie wiadomo czy cos sie nie dzieje w głowie...? Makabra.
bo to PL kurw! Teraz tylko i wyłącznie covid nawet jak małe dziecko dusi się na sorze to i tak 4 h czekania i leku nie dadzą tylko pytają czy nie zabrałeś ze sobą czegoś na gorączkę. Dodatkowo w dupie mają leczenie dopóki nie przyjdą 2 wyniki na ujemnego covida....
 
Do góry