reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2022

reklama
Cześć dziewczyny! Miłego dnia! [emoji7]
Dzisiaj 12+5 a mam wrażenie, że z moim samopoczuciem jest co raz gorzej... Od kilku dni mam typowe poranne mdłości.. Rano zjeść coś = wymioty
Największy głód łapie mnie nocą, jem o 2 i o 4 w nocy i dopiero mogę spróbować usnąć-bo z tym też problem...
Kiedy to minie ja się pytam?!?
hej, nie pocieszę Cię, bo ja dzisiaj 14 + 1 i w weekend wydawało mi się, że odzyskałam siły i będzie tylko lepiej, a od wczoraj mnie ścięło i mimo braku wymiotów to nudności i ogólna słabość
 
Mam 107. I mój gin prowadzący powiedział, że albo krzywa albo szpital i mierzenie cukry 1h po każdym posiłku. Po długiej rozmowie dał mi skierowanie na CITO do diabetologa. Jutro mam wizytę i zobaczymy...
Tym bardziej, że ten wynik 107 uważam za zakłamany po nie byłam 7h bez jedzenia. Nie wytrzymam tyle...
Wlasnie dla mnie to jest głupota. Ja nie potrafię bez śniadania funkcjonować teraz, ale kuzynka mi opowiadała ze jednak jak sie nie chce badania poprawkowego to sie zniesie to. A masz wysoka glukoza na czczo? Bo krzywa sie robi jesli nie ma wskazan dopiero po 23tyg. Tak w 24.
 
Mam 107. I mój gin prowadzący powiedział, że albo krzywa albo szpital i mierzenie cukry 1h po każdym posiłku. Po długiej rozmowie dał mi skierowanie na CITO do diabetologa. Jutro mam wizytę i zobaczymy...
Tym bardziej, że ten wynik 107 uważam za zakłamany po nie byłam 7h bez jedzenia. Nie wytrzymam tyle...
To niestety musisz zrobić to odpowiednio, bo byc moze nie potrzebujesz wcale insuliny ani nic. Musisz wytrzymać 7-8h bez jedzenia. Np. na rano szybko jechac zeby oddać krew i od razu zjesc coś. Ja tak zrobiłam, bo tez mialam taki problem. No i niestety tez byłam glodna, ale wytrzymałam...
No to daj znać co diabetolog powie, bo tez najlepiej zebys wspomniala ze myslisz ze to nie wiarygodny wynik. Trzymam kciuki aby to sie wyjasnilo.. 😏
 
Dziewczyny martwię się nie wiem czy wy tak macie bądź miałyście ??od rana jestem na dole cały czas mokra ,mam wrażenie że Sącza mi się wody.... Co się wytre to jak się położę znów mokro :( 🤦‍♀️🤔sama już nie wiem :(




Ktoś jest w stanie mnie dopisać do badania prenatalnego ?? Mam 17.12 o 8 prenatalne :) i 4.01 kolejną wizytę trzymajcie kciuki👍👍
 
Dziewczyny martwię się nie wiem czy wy tak macie bądź miałyście ??od rana jestem na dole cały czas mokra ,mam wrażenie że Sącza mi się wody.... Co się wytre to jak się położę znów mokro :( 🤦‍♀️🤔sama już nie wiem :(




Ktoś jest w stanie mnie dopisać do badania prenatalnego ?? Mam 17.12 o 8 prenatalne :) i 4.01 kolejną wizytę trzymajcie kciuki👍👍
W aptekach są wkładki które wykrywają czy to wody czy nie.
A jeżeli dotkniesz tego to jest śliskie i chwilę zostaje czy odrazu wysycha?
 
reklama
Do góry