reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2022

Cześć dziewczyny! Miłego dnia! [emoji7]
Dzisiaj 12+5 a mam wrażenie, że z moim samopoczuciem jest co raz gorzej... Od kilku dni mam typowe poranne mdłości.. Rano zjeść coś = wymioty
Największy głód łapie mnie nocą, jem o 2 i o 4 w nocy i dopiero mogę spróbować usnąć-bo z tym też problem...
Kiedy to minie ja się pytam?!?
A Ty na zamknietym nie jestes?
 
reklama
Bratanica ma ospę...
W niedzielę się z nią bawiłam, przytulałam, we wtorek się źle czuła, w środę gorączka, w piątek krosty...
Myślicie, że mam się czym martwić?
Przechodziłam ospę w dzieciństwie ale wiem, że można złapać i ponownie... Chyba nic nie mogę już zrobić nie? Bo jak załapałam to za 2tyg mogę mieć już objawy... [emoji2356]
moja córka dopiero co przeszła. Niby od 12 TC ospa dla ciężarnych zagrożenie ale jeśli przechodziłam to spokój. Jakbyś nie przechodziła to co innego więc ja dla niej się też cieszę że ma to na przyszłość z glowy. Ponownie można mieć półpaśca. Ja miałam całymi dniami z córa kontakt i nic. Zresztą syn miał w lutym i też nic mi nie było.
 
Dziewczyny, ktore sa w 16-16 tygodniu i sa w 2 czy 3 ciazy.... Zaczynacie czuc ruchy? Nie mam jeszcze pewnosci na 100 %, ale wydaje mi sie, ze to juz u mnie❤️ od 2 dni cos mnie tak dotknie, musnie, lekko w jednym punkcie od srodka "dotyka" (nie umiem tego inaczej okreslic). W kazdym razie, wydaje mi sie ze juz cos jest na rzeczy (to moja trzecia ciaza, wiec poprostu wiem, jak to wyglada, w pierwszej bym tego pewnie nie poznala).
Ale to jest fajne❤️
ja czułam jakoś 13+5 czy tam wcześniej teraz już czuję pod ręką. 3 ciąża
 
Też mam łożysko na przedniej ścianie. Lekarka mówiła że będę czuć później ale nie w środy tylko mój mąż.. Ja mogę czuć normalnie czuć.. I wcześniej. Ale ruchy będą słabiej odczuwalne na zewnątrz jak by
no z przodu na pewno amortyzuje ale w środku musi się czuć bo przecież w każdą stronę się wierci.
 
Niestety... Zaczęłam czytam i pytać i się okazało, że da radę się drugi raz zarazić. Okazało się, że moja ciocia przechodziła w dzieciństwie a później załapała od swoich dzieci i była w takim stanie, że wylądowała w szpitalu... Także jest to możliwe niestety
no to ciekawe bo wszyscy mówią że tylko półpasiec bo to zostaje do końca życia w nas. Może miała w dzieciństwie źle stwierdzone czy coś. Moja kuzynka niby nie przechodziła a okazało się z przeciwciał że jednak musiała przejsc
 
Cześć dziewczyny! Miłego dnia! [emoji7]
Dzisiaj 12+5 a mam wrażenie, że z moim samopoczuciem jest co raz gorzej... Od kilku dni mam typowe poranne mdłości.. Rano zjeść coś = wymioty
Największy głód łapie mnie nocą, jem o 2 i o 4 w nocy i dopiero mogę spróbować usnąć-bo z tym też problem...
Kiedy to minie ja się pytam?!?
Ja 13+1 i też nie mogę się doczekać aż w końcu mdłości znikną i będę mogła normalnie funkcjonować 😭
 
To jeszcze ja dopisze. Dziewczyny 20 postów dziennie, to jakaś masakra, jeśli np. się pracuje ;) Nie dokręcajcie sobie śruby :)
nadrobienie wszystkiego jest masakra bo powielają się wiadomości kogoś jak się daje odp, na FB to raz.dwa się nadrabia bo odp dajesz do danej wypowiedzi i ciągłość się tego zachowuje bez powielania . Zostało mi 6 stron do nadrobienia 🙈a dobra poszło szybko z końcówką bo wszystkie moje wypowiedzi są na końcu 😂😂😂
 
reklama
Do góry