reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2022

reklama
A moje zdanie jest takie, że można sobie mieć własną opinie na temat koloru ścian, ulubionej marki samochodów, czy poglądów politycznych.

Ale jeśli do gry wchodzi życie osób, a wszystko oparte jest na badaniach, statystykach, to "wierzenie" czy "osobiste przekonania" albo patrzenie na problem z perspektywy jednej osoby, która się miało w rodzinie mnie nie satysfakcjonują w decyzji. Można się bać i śmiało o tym pisać, ale negowanie, dla samego negowania jest bez sensu.
Jeśli ktoś o covidzie pisze używając zmienionej, prześmiewczej nazwy jest już u mnie na czarnej liście.
 
Ja właśnie szukam opinii o różnych wózkach po forach bo tyle jest tych wózków ze nie wiadomo na który się zdecydować. Na razie chyba u mnie wygrywa Anex ale muszę pojechać do sklepu i zobaczyć i wypróbować go na żywo.
Ja właśnie anex cybex i junama i podobnie jak Ty chciałabym na żywo zobaczyć i zdecydować. A zaczynacie powoli wyprawkę szykować ? Ja już się nie mogę doczekać kiedy mi potwierdzą płeć i chyba zacznę już powoli 🥰
 
Super. Ja będę rodziła w szpitalu gdzie są trzy łóżka przedzielone ściankami 🙂 z tym że opieka jest bardzo dobra. Sala porodowa niezbyt przyjemna... Kafelki zielone jak w PRL-u ale cóż poradzić 🤔 ważne że personel kompetentny😊 przy poprzednim porodzie czułam się mega bezpiecznie. Sale poporodowe w super stanie bo po remoncie.
No u nas tak było przed remontem kadra super ale warunki na porodówce pamiętały jeszcze lata 70
 
Dziewczyny mam pytanie,co uważacie na temat delikatnego masażu nóg bańką chińską w tym czasie? 20 tydzień.Od początku ciąży przytyłam 10 kg i jestem podłamana.Powiększył mi się cellulit i powstały w tym miejscu rozstępy mam tendencje do tycia w tym obszarze.Tylko nie wiem czy to do końca bezpieczne bo różne rzeczy czytałam A chciałabym poznać waszą opinię na ten temat.
Może to być cellulit wodny nie tłuszczowy,w ciazy częściej ciało nabiera wody.
Ja polecam szczotkowanie ciała tu masz wyjaśnione jak działa ciazy.


Ja mam szczotke z Lulalove z włosiem tampico .
 
reklama
Do góry