reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2023

reklama
Cześć Dziewczyny, ja również się z wami witam :) jestem aktualnie w 7+0. Na razie nie doskwierają mi silne objawy oprócz zmęczenia i zmian w apetycie. Jestem już po usg i czytając wasza konwersacje trochę się zmartwiłam. Czy możecie napisać ile wynosił yts w waszym przypadku w 6 tygodniu? U mnie to było 4.0 i zastanawiam się czy nie za dużo??
U mnie 2,8mm 5+6
 
Cześć Dziewczyny, ja również się z wami witam :) jestem aktualnie w 7+0. Na razie nie doskwierają mi silne objawy oprócz zmęczenia i zmian w apetycie. Jestem już po usg i czytając wasza konwersacje trochę się zmartwiłam. Czy możecie napisać ile wynosił yts w waszym przypadku w 6 tygodniu? U mnie to było 4.0 i zastanawiam się czy nie za dużo??
U mnie 2.8 mm zarodka, ys nie mierzył
 
Dlatego beż sensu pisać na dwóch grupach jednocześnie. Moim zdaniem zostańmy tu, zaraz będzie grupa prywatna i przeniesiemy się do prywatnej. A na fb przyjdzie czas.
Chyba też wolałabym jedna grupę, ciężko pisać na dwóch.
Musimy zdecydować gdzie zostajemy, pisanie tutaj i na fb nie ma sensu.
 
Hej 😉 dzisiaj praca 9-17 potem weekend wolny. Znalazłam już na Olx ogłoszenie na moje miejsce pracy - szybko poszło 😅 ale trudno, cieszę się ze jeszcze około miesiąca popracuje i odpocznę psychicznie.
Jutro chyba powiemy rodzicom. Chciałabym to zrobić jakoś oryginalnie ale nie mam pomysłu jak
My jak bedziemy szli do tesciow na obiad w nastepnym tygodniu to mamy oboje koszulki z napisami i jak tesciowe sie zjarza to mamy dla nich pudelko z kubkami"grandma and grandpa" i szpioszki:) dla moich rodzicow mamy spioszki i zdrapkie,ale niestety oni mieszkaja w PL wiec bede musiala im wyslac,a dla reszty rodziny zdrapki😁
 
My jak bedziemy szli do tesciow na obiad w nastepnym tygodniu to mamy oboje koszulki z napisami i jak tesciowe sie zjarza to mamy dla nich pudelko z kubkami"grandma and grandpa" i szpioszki:) dla moich rodzicow mamy spioszki i zdrapkie,ale niestety oni mieszkaja w PL wiec bede musiala im wyslac,a dla reszty rodziny zdrapki😁
wcześniej pisałam, że rozważałam kupić koszulkę dla siostry 4 letniej z napisem "będę ciocią", ale obawiam się że to nie wypali więc albo będą zdrapki albo kupię sobie koszulkę z rysunkiem dziecka na brzuszku, bo są takie już gotowe na necie i jak przyjadę do rodziców to zrobię po prostu tadammmm 🙈😁
 
Chyba też wolałabym jedna grupę, ciężko pisać na dwóch.
Musimy zdecydować gdzie zostajemy, pisanie tutaj i na fb nie ma sensu.
Mi na forum wygodniej. Z poprzedniej ciąży mamy swój wątek zamknięty już ponad 4 lata i działa prężnie.
Jeśli przejdziemy na FB to też może być. Ja się dostosuję byle właśnie pisać w jednym miejscu ;)
 
reklama
Do góry