reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2023

reklama
Pamietacie jak się martwiłam że nie mam mdłości? Już się nie martwię… mam ich dosyć. Wieczorem to już chodzę po ścianach. Non stop okna otwarte. A ja w sypialni leże cały dzień bo zapachy z kuchni dobijają. Wstręt do mięsa i wszelkich tradycyjnych obiadów. Wcinam tylko kanapki z serkiem topionym albo nalesniki. I owoce. W dodatku zlapalam zapalenie ucha - jestem na antybiotyku miejscowym. Gdyby ktoras z was zlapala to samo to od razu powiem wam ze potwierdzilam juz z farmaceuta, ginekologiem i laryngologiem ze krople cetraxal do ucha sa bezpieczne:) ale cerraxal plus juz nie. Taki szczegol, mozna sie naciąć.
 
Pamietacie jak się martwiłam że nie mam mdłości? Już się nie martwię… mam ich dosyć. Wieczorem to już chodzę po ścianach. Non stop okna otwarte. A ja w sypialni leże cały dzień bo zapachy z kuchni dobijają. Wstręt do mięsa i wszelkich tradycyjnych obiadów. Wcinam tylko kanapki z serkiem topionym albo nalesniki. I owoce. W dodatku zlapalam zapalenie ucha - jestem na antybiotyku miejscowym. Gdyby ktoras z was zlapala to samo to od razu powiem wam ze potwierdzilam juz z farmaceuta, ginekologiem i laryngologiem ze krople cetraxal do ucha sa bezpieczne:) ale cerraxal plus juz nie. Taki szczegol, mozna sie naciąć.
Mam dzis tak samo. Mialam ochote na pomidorowke a sam zapach z jej gotowania sprawil ze jest mi niedobrze. Po dwoch zjedzonych lyzkach dalam sobie chwilowo spokoj 😔😔😔
 
Ja jestem po dwóch porodach naturalnych ale 1,5 roku temu zdiagnozowano u mnie stożek rogówki w dwóch oczach wiec teraz czeka mnie cesarka.. a boję się jej panicznie😓
Nie martw się na zapas. Każda inaczej to znosi. Widomo, że bezposrednio po cc jest ciężko, zwłaszcza pierwszy raz wstać, ale i to mija. Ja mam dobre wspomnienia, nie mam traumy
 
Wiem że to wcześnie, ale któraś z Was wie już że na pewno będzie miała cesarkę?
w czerwcu u mnie będzie niecałe 2 lata po CC. Lekarz ostatnio sprawdził bliznę i mówi że jak chce to mogę próbować sn. Tylko możliwe że będzie powtórka z rozrywki, tzw. żelazna szyjka. Masowanie, jakieś czopki, oksytocyna..-nic nie pomogło. 18h bóli do rozwarcia na 1 palec 😂
 
reklama
w czerwcu u mnie będzie niecałe 2 lata po CC. Lekarz ostatnio sprawdził bliznę i mówi że jak chce to mogę próbować sn. Tylko możliwe że będzie powtórka z rozrywki, tzw. żelazna szyjka. Masowanie, jakieś czopki, oksytocyna..-nic nie pomogło. 18h bóli do rozwarcia na 1 palec 😂
a orientujesz się czy długość i szerokość szyjki ma znaczenie przy porodzie? Czy szyjka potrafi zmienić się przez te kilka miesięcy? Może to głupie pytanie, ale ja mam długą i wąską szyjkę (każdy lekarz mi to mówił) i zastanawiam się czy ma to znaczenie przy porodzie, czy jest trudniej itd.
 
Do góry