reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2023

reklama
Hej, nie zaglądałam tu jakiś czas... Ale narzekałam na brak objawów, a jak pojawiły się mdłości to modliłam się, żeby przeszły. Było parę rzygów. Ogromna senność. A dziś znów wrociłam do żywych. I znów się niepokoje, że tao z dnia na dzień przeszło. 😅 nie dogodzisz....

Mam nadzieje, że u was w porządku i postaram się być z wami na bieżąco. :)
 
Mamy przedszkolaków i dzieci żłobkowych, czy Wy też łapiecie infekcje od swoich pociech? Moja jest średnio chora co 1,5 tygodnia. I ja to wszystko niestety łapie. Dużo tych chorob, zwłaszcza na 1 trymestr. Ale pocieszam sie, że nie ja pierwsza i nie ostatnia w ciąży co ma w domu chorego co chwilę przedszkolaka...
moja córka po 3 dniach w przedszkolu siedzi minimum tydzień w domu... I tak od września... Często od niej łapie tylko lekkie przeziębienia - typu katar, ból gardła. Na szczęście nie miałam jeszcze gorączki w tej ciąży. Ale męczy mnie już to jej chorowanie. :(
 
Ja jestem 11+2 i powiem wam ze w pt (11+0) odeszły mi wszystkie objawy zaczęłam czuć się jak przed ciąża - poszłam na spacer 3h - odeszło mi zmęczenie i mdłości … cały pierwszy trymestr praca łóżko a teraz normalnie mogę spędzać czas po pracy ❤️ Tego tez wam życzę ❤️
A jeśli chodzi o rozmiary to jestem równomiernie puszysta i strasznie wywaliło mi brzuch (wcześniej wciagalam - teraz się nie da :D ) nie mieszczę się w spodnie 🤦🏻‍♀️
 
Któraś pytała o leginsy. Nie wiem czy będę budżetowe, ale ja mam z H&M - brązowe i czarne. Kupiłam je gdy było 20% przeceny. Są fajne, bo się nie obierają , są miękkie i przyjemne. Normalnie nosze L, ale wzięłam rozm.M, bo brzuch Jeszcze mały i te L zachodziły mi na cycki.

 
reklama
Do góry