reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2024

reklama
Witam się z Wami nieśmiało 🤰🏻 wczoraj byłam na rutynowej kontroli u ginekologa i okazało się ,że jestem w ciąży 🥹 widoczny 2-3tyg pęcherzyk ciążowy . Dziś beta 9700 i progesteron 27. We wrześniu 2022 po długich i ciężkich 8 latach staran , 5 stratach I 3 nieudanych ivf urodziłam zdrowego synka💙
Ostatnia miesiączka 02.09
Termin porodu ok 17.06
Mialam tylko 3miesiaczki po porodzie i cykle bardzo nieregularne więc ciężko dokładnie określić .
Trzymam kciuki za wszystkie przyszłe mamy i życzę Wam nudnych 9ciu miesięcy 😉🤰🏻❤️
wstępnie mamy ten sam termin🤗
 
a wy jak? Pewnie jeszcze troszke w pierwszym szoku skoro dopiero wczoraj sie dowiedzieliscie?
Na kiedy wypada wam termin?
my bardzo chcieliśmy zacząć walkę o drugie dziecko wiedząc ile zeszło nam z pierwszym a poza tym to najmłodsi nie jesteśmy -ja 36 mąż 37 lat. Także nie było na co czekać . Ja mam milion emocji w sobie teraz. Oczywiście,że się cieszę ale jak patrzę na synka to chce mi się płakać ,że ten maluch będzie zaraz starszym bratem 🥹 a tym bardziej on ma teraz taka mamoze,że ciężko mi sobie wyobrazić życie z dwójką . Ale wiem ,że sobie poradzimy . Niech tylko ciąża rozwija się prawidłowo ✊🙏
 
reklama
Cześć dziewczyny 😊 Chciałabym do was dołączyć, to moja pierwsza ciąża i mam 29 lat. Według aplikacji termin mam na 20.06, bo ostatnia OM była 14.09. Dwie kreski zobaczyłam juz 8.10, 4 dni przed miesiaczka. Robiłam bete 11.10 - 250mIU/ml, a 13.10 - 573,85 mIU/ml. Według kalkulatora przyrost jest w normie, to chyba jest git 😀
 
Do góry