reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

czerwcowe ploteczki :D

Ja za to kupiłam sobie czerwoną listonoszkę. I obcięłam włosy. Tak po za tym dostałam sporą podwyżkę. I bardzo się cieszę!!!!!!!

A co do pogody. Jest zimno, silny wiatr i koszmarne ciemne chmury. Tak wygląda u nas dzień.
 
reklama
Wow jak sie tu wiosennie zrobiło. Ja wczoraj pojechałam do Kielc pokibicowac mojej drużynie piłki ręcznej! To był taki czas tylko dla mnie;) u nas dzisiaj pogoda nie zachęca do spacerów wietrznie i do tegona przemian deszcz i śnieg;( Fredzia bardzo gratuluje podwyżki to znaczy ze cię doceniają!! Pati super ze Noemi rozwija swoje zdolności plastyczne. My jutro idziemy do sekcji szachowej takiej poważnej bo Wijciech bardzo chce - uwielbia szachy!
 
Fredka, to super. Ile optymizmu! :-)

U nas weekend jakis taki leniwy, w sumie pogoda taka, że nawet nie za bardzo chciało nam się domu ruszać...:-p
 
Fredka, gratuluję dodatkowej kasy!
Sylwia, ale fajnie! Dobrze kibicowałaś? Wygrali? No i super, że Wojtek taki szachowy:tak:
U nas w weekend podobna pogoda. Dzis jest ładnie.
 
FREDKA gratulacje :-)

U nas boska pogoda...w sloncu 11 stopni...Auto tak fajnie sie nagzalo,ze zapomialam to uczucie :-D Zawsze w mrozny srodek wchodzilam :-D Szyberdach sobie otworzylam i az myslalam ze odlece :-D
Na dniach ma sie tak rozbujac pogoda ,ze do 16 stopni bedzie dochodzilo :-) No i wreszcie mozna wystawiac pranie na balkon :-D

O i zadzwonili mi dzis ,ze kanapa czeka juz na odbior :-D Kurde nie spodziewalam sie jej tak szybko :-D Nie jestem przygotowana :-D
 
Strasznie lubię wiosnę. Właśnie przez ten powiew świeżości, słoneczko... Ech. U nas jeszcze nie jest tak ciepło, ale już niebawem!
 
Mnie dzis tak wzielo,ze normalnie postanowilam sie z motorem scigac! :-D I wygralam! :-D Chyba sie bal ,ze mu fotke strzela :-D bo pewnie inaczej bym nie dala rady :-D
 
Pati z takim ścigaczem? Szalona kobieto!
U nas dziś było cudnie wiosennie. Oj jak ja to lubię. Choć alergicy mają przekichane...
 
Kasia - kibicowalam dobrze! Wygrali. Zdarłam gardło;) ja tez poczułam wiosnę dzisiaj byliśmy na wycieczce rowerowej;) wczoraj cwiczylam ze słynna Ewą a jutro mam postanowienie biegać! Zobaczymy czy sie uda.
 
reklama
Mnie też już rowery kuszą. Tylko trzeba je nieco odkurzyć ;-)

Mnie już wiosenny alergiczny katar bierze, choć uważnie obserwuję czy coś sie nie zmienia, bo jednak już od kilku miesięcy sie odczulam. Co prawda niespodziewam sie, żeby już w tym sezonie było lepiej, ale kto wie?

W pracy mam sajgon - w przyszły piatek wydajemy projekt, który ciągnie sie od 2 lat. Jest masa pracy i za mało czasu. Do tego Marcin ma w tym tygodniu spotkania od rana do wieczora, więc ja sama obsługuje moją trójeczkę. Jest co robić.
Ale licze na to, ze po 15 marca biore tydzien urlopu. Może gdzieś sobie pojedziemy...
 
Do góry