reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

czerwcowe ploteczki :D

Kasia może jeśłi mu coś tam zalega i teraz chce to odkrztusić bo się rozrzedziło...a z czego ma te inhalacje?
 
reklama
Baśka, ma kaszel od grubo ponad 2 tygodni i świszczy mu bardziej z prawego boku. Jutro idę na kontrolę. Mam nadzieję, że jest poprawa, bo kaszel i tak nie ustąpił...
 
Kasia że na kaszel to ja wiem ale pytałam czym-jakim lekiem sie inhalujecie-czy tylko solą fizjologiczną? może w razie czego zrobic prześwietlenie albo wyniki żeby sprawdzić czy jakis dobrze ukryty wróg gdzies w drogach oddechowych nie siedzi....mam nadzieję że nie!!!
 
Zamotałam się. Dostaje berodual i nebud. Dziś byliśmy i ... dalej świszczy :-/ Zrobiliśmy spirometrię i jest wszystko w porządku... Pani doktor trochę zdziwiona. Zwiększyliśmy dawkę berodualu + mucosolvan i jak do poniedziałku nie będzie poprwy, to mamy zrobić prześwietlenie klaty a i tak we środę do kontroli...
A ja po fitnessie - fajnie, to lubię. Dzieciaki śpią, m wybył na kosza a ja mam święty spokój :-)
 
O jaka cisza!
Chłopcy byli dziś z moimi rodzicami z teatrze. A ja w tym czasie skorzystałam z okazji i odwiedziłam moich dziadków. Bo jak idę z dziećmi do nich, to przecież nie da się normalnie porozmawiać :-D
A poza tym, to taka mile-leniwa ta sobota :-)
 
my wreszcie zamoiwlismy wczoraj krzesla :-D dak dlugo sie zastanawialismy ,ze za kare byly juz 50 euro drozsze :-D
Teraz "tylko" 10 tyg. oczekiwania i bede miala je w domu :-D

No i szykuje mi sie babski wypad na dzien kobiet :) dokladnie tutaj O nas : hotel remes sport & spa

A po poludniu smigamy na sanki :)
 
Pati, wygląda kusząco :-)
A u nas ciapa, wszystko sie topi i deszcz popaduje. Nawet ja zaczynam już mieć dośc zimy.
 
oj my jeszcze dziś ciagnęliśmy sanki ale to już myslę ostatnie podrygi...no a poza tym ja nadal sie jeszcze kuruję, mam anty ale martwię się czy mi się uda dokurować, mam jeszcze jakiś taki dziwny ból mięśnia glębokiego w udzie i voltaren biore już 4 dni i nic nie pomaga, mialyście kiedyś coś takiego???tym bardziej że urazu żadnego nie pamiętam a trzyma juz z tydzień :(
 
Mamoot, jak już Ty zaczynasz mieć dość zimy, to znak, że powinna już przyjść wiosna. I tego się trzymam. U nas wietrznie...
Pati, fajnie, że nowy mebel będzie w domu. Zauważyłam, że teraz niemal wszystko jest na zamówienie i trzeba czekać. Babski wieczór do pozazdroszczenia:tak:
U nas weekend też leniwy. Wczoraj byliśmy z dzieciakami na urodzinach Mikołajka koleżanki w sali zabaw. Wyszalane towarzystwo straszne. A Miki nadal w domu, bo robimy inhalacje. Dziś zrobiliśmy mu rtg, żeby być już pewnym czy nie ma zapalenia płuc :-/ We środę do kontroli. W ciągu dnia bardzo mało kaszle, jeszcze w nocy dopada go kaszel. Mam nadzieję, że nie będzie już świstów...
 
reklama
Do góry