reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

czerwcowe ploteczki :D

Sylwia, to dobrze:tak:Już rower? Nieźle! My jeszcze poczekamy chwilkę. Z resztą Miki nie powinien jeszcze wariować, a jak wsiadłby na rower to na pewno ciężko byłoby go zatrzymać. Ja tez wczoraj ćwiczyałm z Ewą - ale zrobiłam tylko 2x6 minut i dyszałam jak miech kowalski :sorry2:Dziś fitness
Mamoot, współczuję takiego tempa, ale fajnie, że na horyzoncie urlop. No i trzymam kciuki, żeby alergia nie była dokuczliwa!
 
reklama
Syla widze powera masz :-)

Kasia z wyscigowym ,a co! :-D z innym wcale bym nie chciala :-D

Mamootku co tam macie za projekt? dwa lata to szmat czasu :-)
 
Kasia droga sucha ciepło w miarę więc wycieczka sie udała, dzisiaj natomiast plan jest taki ze Wojtek na rowerze a ja biegiem:-D a faktycznie power is back:szok::szok::szok::-D:-D wiec korzystam. A te ćwiczenia z Ewą sa masakryczne:-D i pokazują jaką mam kiepska kondycje:szok:
 
No naprawdę Ewa wymiata. I powiem Ci, że nie wyobrażam sobie zrobić całości treningu przez osobę, która malutko sie rusza, czy jest otyła... No ale pewnie małymi kroczkami dojdzie się do wprawy
 
Mamootku co tam macie za projekt? dwa lata to szmat czasu :-)

Ja pracuję w ochronie środowiska. A mój projekt to ocena oddziaływania na środowisko dla stopnia wodnego na Wisle. Kawał roboty. :-)

Wojtek miewa afty - chyba ma to po mnie ;-) - smarujemy dezaftanem. Nawet jesli nie przyspiesza gojenia (bo nie jestem tego pewna), to na pewno przynosi ulge.
 
Syla niczym nie mamy smarowac-ma samo przejsc...ale moze jak bede teraz na weekend w pl. to kupie specyfik o ktorym napisal Mamootek :-)
 
reklama
U nas armagedon za oknem. Tyle śniegu napadało, że szok. M miał iść z Mikim do kontroli na 8.20 ale nie wyjechał z parkingu. Przesunął wizytę na później - dobrze, że się dało. I mam nadzieję, że wyedy już ruszą
 
Do góry