reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Weź udział w konkursie i wygraj laktator SmartSense i wyprawkę dla mamy 💖 Kliknij Do wygrania super nagrody, które ułatwią codzienne życie rodziców.

    Wygraj grę z serii Słonik Balonik dla maluszka 💖 Wchodź Zadanie jest proste. Działaj i wygrywaj

reklama

czerwcowe ploteczki :D

reklama
a moim zdaniem mieszany...ba nawet wiecej mama, bym powiedziała..bo np. chyba ovzka ma Twoje?

miło Was poznac:tak:
 
a odchodząc od tematu mój komp złapał jakiegoś wirusa i nie mogę go włączyć .. teraz jestem chwilę u mamy.. ciekawe czy go naprawią mi szybko :-(
 
Moja Klaudia to tez cały Adam..bez dwóch zdan:-D..moj ma jedynie nos i karnacje:dry:

podobna jest tez do mojej siostry..i jak przyjade do Uk- to wstawie fotke dla porównania...na jednym wogole wysżły jak dwie krople wody!
 
reklama
Do góry