reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

czerwcowe ploteczki :D

reklama
napisze krotko -mam mega KACA... jeszcze w pizamie jestem..a zaraz po mloda musze jechac i to ejszcze autobusem...zeby bylo milej to pizdzi i pada................. chyba jeszcze jestem nawalona :-D
 
Mamoociątko się nie rodzi. Skurczy przepowiadających ciąg dalszy...
I zamierzam rozwierać, a nie zaciskać :-D

Pati oblewała swój świeży wypucowany balkon :-D Dobrze żeś celnie celowała, bo by było znów mase sprzątania.
 
Fusik, a Ty Łobuziaku ;-) :-D Spryciara, zamiast sie szkolić, to tu kilka. I BARDZO DOBRZE - tak trzymać :-), szkolenia w BB nigdy za mało.
 
Fusik a co to za roznica czy srodek tygodnia czy sobota-kac jest zawsze :-D mi wczoraj za dobrze to wino szlo...nie mam kontroli jak gadam przez telefon.. :-D tak se gadalam i polewalam :-D chcoiaz bywa ze nie mam kaca ogolnie...ale tym razem chyba ta deszczowa pogoda zrobila swoje....na szczescie juz mi lepiej...przelecial mnie pare razy wiatr i swiezynka jestem...zabieram sie za prace...ktorej mam mega duzo... bo trzy dni sie opitalam...do wczoraj zrobilam tyle co normalnie robie w 1,5 h... :-D
 
reklama
Fusik a co to za roznica czy srodek tygodnia czy sobota-kac jest zawsze :-D mi wczoraj za dobrze to wino szlo...nie mam kontroli jak gadam przez telefon.. :-D tak se gadalam i polewalam :-D chcoiaz bywa ze nie mam kaca ogolnie...ale tym razem chyba ta deszczowa pogoda zrobila swoje....na szczescie juz mi lepiej...przelecial mnie pare razy wiatr i swiezynka jestem...zabieram sie za prace...ktorej mam mega duzo... bo trzy dni sie opitalam...do wczoraj zrobilam tyle co normalnie robie w 1,5 h... :-D

no to ja sobie dzisiaj polewam - i mam nadzieję że kaca nie będzie !!!!
 
Do góry