reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZERWCóWKOLAND 2008--wątek glówny

CZERWCÓWKOLAND 2008

  • dobrze

    Głosów: 0 0,0%
  • że już jest

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    14
reklama
Normalnie cię chyba myślami ściągnęłam Iwosz bo tak sobie myślałam dziś że jak już mamusie urodzą dzidziusie to prawie znikają z forum :-)

hm...podczytuję was regularnie tylko nie mam weny na pisanie...
- mam jeszcze egzaminy (dziś byłam w Białymstoku - Azile- wypatrywałam cię ;-)), Krzymek jest mega absorbujący...a Bogna ...głównie śpi :-)

kibicuję wam wszystkim z całego serca - już niedługo wszystkie będziecie miały maluszki przy sobie...:tak:
 
jak tu wchodze - pierwsze co - odpalam watek z lista - i w napieciu dojezdzam do konca strony - kto na dana chwile "zamyka" liste

widze jednak ze poki co - Joanna:tak:

dobry wieczor

dziekuje Wam za zyczenia dla Agatki

tak - duza juz panna
dorosle prezenty dostala - komorke, zegarek...kurde - poczulam ze mi sie wymyka ta moja Agatka...i dobrze ze bede miala jeszcze dwoje maluszkow
 
Joanno Wielkie gratulacje dla Ciebie i Mateuszka:-):-):-):-):-)Milkaaa gorace zyczenia urodzinowe dla Agatki:happy::happy::happy::happy::happy:Myszko Wielkie gratulacje sliczna dzidzia:-D:-D:-D:-D:-D
 
dziewczyny - napieranie oznacza ze dziecko schodzi nizej
poza tym jest coraz wieksze - wiec coraz silniej uciska szyjke

bole podbrzusza zazwyczj oznaczaja skurcze przepowiadajace - cwiczace miesien macicy
te prwdziwe rozpoczynaja sie raczej w dnie macicy - czyli ida fala od gory brzuszka, poprzez czesc kryzowa do dolu brzucha - podbrzusza i pachwin
no i wydaje mi sie ze nei da sie ich pomylic z pobolewaniem - sa po prostu coraz silniejsze

i jeszcze co zauwazylam - jak zaczynal sie samoistnie moj drugi porod - bo pierwszy - indukcja - poszlam pod cieply prysznic - nei przeszlo - wiedzialam ze to juz to..
zapisywalam n kartce z dokladnoscia co do sekundy kiedy sie zaczyna i iedy konczy skurcz - a potem obliczalam przerwe pomiedzy koncem skurczu a poczatkiem kolejnego
organizm zaczal sam sie przygotowywac: oczyscil sie zoladek i jelitka
aaa i jeszcze pamietam ze jak juz jechalismy do szpitala - opitolilam meza ze jedzie po dziurach - na skurczu to bylo masakryczne. Jak sie potem okazalo - nie tak masakryczne jak masaze szyjki:baffled:
 
reklama
witam z samego rana coś nie mogę spać,ale pewnie padnę za parę godzin żeby doładować akumulatorki, a więc tak, byłam wczoraj na wizycie u gina wszystko jest ok, 1,5 cm rozwarcia ale szyjka długa i twarda i zero naporu ze strony dzidziulka, więc napewno pochodzę do 09.06 albo i dłużej:-:)no:.
jak było za wcześnie to dzić się pchał i trzeba było leżeć plackiem, jakieś szpitale, kroplówki itd. a teraz jak już może, bo wszystko przygotowane, to uparciuszek nie chce wyleźć:no::no::no:
to czekanie jest najgorsze, a tu żadnych objawów:confused:
 
Do góry