reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZERWCóWKOLAND 2008--wątek glówny

CZERWCÓWKOLAND 2008

  • dobrze

    Głosów: 0 0,0%
  • że już jest

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    14
reklama
Witajcie kochane :-)

Marlenko, oby Marysia to dobrze zniosła, dzielna jest jak mamusia! :tak:

Basiu, Kasiu, udanego dnia w pracce ;-) oby szybko zleciało ;-)

Martusiu, oby to były ząbki, i niech się dzieciątko tak nie męczy ;-)

a powiem Wam numer, bawię się z Julką, ja patrzę, a ta na górze ma 10 zębów :szok: a na dole 4, osłabiła mnie tymi zębami ;-) ale jej dziwnie rosną...

Darunia, fajnie że wieczór i seans udany ;-)

A lodzik był :p byliśmy pod wieczór na zakupkach :-) i litr poszedł naraz ;-)

Monia, widzę, ze odważyłyśmy się gadać z mężami, choć ja mojemu jedynie powiedziałam co myślę, i zaraz był grzeczny ;-);-)

u nas gorrrrąco :-) Julka nie śpi, Ania drzemie. Później, jak słonko troszkę zejdzie uderzamy na placyk ;-)



Mejdia, masz słonko ode mnie, jak u Ciebie chmurki ;-)

udanego dnia :-)
 
HELLLOŁŁŁŁŁŁŁŁ LEJDIS!!!!!!!!!!!!!!

gdzie jesteście, co tu takie pustki???

małe zasnęły, Julka śpi od wpół do 2. Ania budzi się co jakiś czas, a śpi od 11. Zaraz Julindzia wstanie i zjemy obiadek. Czekam, aż wróci A i pójdziemy na placyk. Jest tak gorąco że paść idzie... chociaż lepsze to niż deszczysko ;-)
 
Witajcie:-) W końcu mam chwilunie, żeby sie odezwać. Kuba dzisaj w drzemki wstał mega marudny. Dopiero teraz trochę wyluzował. Jestem padnięta. Kacper też daje czadu. Dom wariatów:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
Aby wytrwać do 19 i jeden już spać pójdzie. Ufffff
spadam narazie postaram sie zajrzeć później
papapap
 
Heloł... ja już załatwiłam wszystko, całą obiegówkę- więc jestem na czysto!
Teraz jesteśmy u teściów, właśnie pije kawę bo jestem taka zmęczona że szok!

Liliance dobrze jak nie wiem co... zazdroszczę!
Dobrusiu zdrówka i już nie choruj mamusi!
Agusia jeszcze trochę i koniec dnia! :tak:

Ehhh nie mam nawet siły pisac... :sorry2:
 
Witam dziewczyny:-)
Marysia miala dzisiaj szczepienie(dziekuje za mile slowa w zwiazku z tym)bardzo plakala,szok,zaczela plakac juz od momentu wejscia do gabinetu,jakby pamietala:confused:,lekarz pozniej mnie zawolal i robilam za tlumacza,jakis starszy pan przyszedl ze zlamana reka o kuli,szukal pomocy,czujecie to:baffled:szkoda mi sie go zrobilo strasznie,potem skoczylismy na rozmowe w sprawie dodatkowej pracy R:tak:

dziewczyny bylam w sprawie tej suki z sasiedztwa,otoz jesli to zglosze to oni ja zabiora w przeciagu kilku godzin tylko problem jest taki,ze odebranie jej przez
wlasciciela wiaze sie z kosztem 450zl(w przeliczeniu) jesli wlasciciel jej nie odbierze uspia ja i co ja mam z tym zrobic,doradzcie mi:-(
 
reklama
Kasiu jest suka na moim osiedlu,pogryzla juz raz moja sunie,teraz dniuje i nocuje niedaleko moich drzwi wejsciowych,mam problem z wyprowadzaniem psa,a wczoraj jak wyszlam z Marynia na rowerek i wzielam swoja wikunie to tamta szla za nami i chciala zaatakowac,warczala i skakala,dodam,ze jest duza,dzisiaj poszlam pogadac do schroniska z hyclem no i oni dali mi odpowiedz,ze jak wlasciciel jej nie odbierze to ja uspia i co ja mam teraz zrobic,nie jestem pewna czy wlasciciel ja odbierze,zaplaci mandat i zatrzyma w ogrodzie zeby nie latala
 
Ostatnia edycja:
Do góry