reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZERWCóWKOLAND 2008--wątek glówny

CZERWCÓWKOLAND 2008

  • dobrze

    Głosów: 0 0,0%
  • że już jest

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    14
reklama
Cześć Wam;
Noc zawalona totalnie -spałam może z 3 godziny... ból kręgosłupa, chrapanie Jackowe plus intensywne myślenie o tym kiedy urodzę (jakby na to dnia było mało). Teraz mam oczy na zapałki..jestem taka zakręcona, że obijam się po kątach. No nic, muszę czekać na swoich malarzy aby otworzyć im drzwi - oczywiście mieli być przed 9.00 ...Jak wreszcie przyjadą to położę się na troszeczkę..
Głuszku; tak jak radzi nasza Joaś - może lepiej skonsultować się z lekarzem??
Joaś, trzymam kciuki za wizytkę. Nie martw się, dasz radę ze wszystkim - dzielna Kobieta z Ciebie
 
Głuszku;
wymieniłaś chyba wszystkie metody jakie istnieją :-D:-D:-D

Mnie jak na tą chwilę prawie nic nie boli - no może z wyjątkiem kręgosłupa (od czasu do czasu). Wczoraj miałam coś takiego,że jak wstawałam z kibelka to złapał mnie okropny ból w pachwinie - nawet troszeczkę się przestraszyłam ale przeszło...

Jakaś zmęczona jestem... obym tylko miała siły urodzić - praktycznie od 26 tygodnia - zero ćwiczeń, seksu, wszystkiego co wiąże się z ruchem...
 
Asia u mnie to samo zadnego ruchu tytlko lezenie porazka. Teraz na nic sil nie mam. Wczoraj chcialam trochu posprzatac to kregoslup tak zaczal mnie bolec ze porazka zadyszka oszalec idzie.
A tak swoja droga to moje dziecko uparte wychodzic chcial jak jeszcze nie mogl a teraz to juz mu sie nie spieszy.
A lozysko sie starzeje. Juz dawno trzeciego stopnia. Psuje do przyszlego tygodnia urodzic.
 
e tam laski mam tak cały czas i co? i nic.... wydzielina jest bez śluzu więc to nie czop. Surcze mam cały czas. jeszcze nie rodze, spoko. 37 tydzień zaczynam w soboę więc jeszcze mam wcześniaka. Zobaczycie ze ja w lipcu urodze. Takie mam przeczucie po prostu.
 
Oj widzę, że może kolejna czerwcowa mamusia szykuje się do porodu. Ciekawe tylko czemu Snoopy nic nam nie napisała. Może nie miała głowy do tego, a do kogoś z innego forum miała nr. telefonu. ale to nieważne. Najwazniejsze, żeby wszystko było OK.
U mnie żadnych dolegliwości póki co. Wczoreaj maluszek tylko jakiś był mało ruchliwy. Może zbiera siły do narodzin????
No nic pozostaje nam się uzbroić w cierpliwość.
 
Kasia;
tak jakbym czytała o sobie...
agusia;
czytałam,że takie Dzidzie (również po urodzeniu) potrafią spać po 20 godzin na dobę
 
a ja właśnie wróciłam z ktg:sorry2: mały zdrowy serducho bije jak szalone i oczywiście zeroo skurczy:-p
ja sobie jeszcze pochodzę z tym rozwarciem:rofl2: ginka nadal uważa że uda mi się rozpakować do 28.05:dry:

trzymam kciuki za snoopy!!! kolejna mamusia choć na którąś pełnia podziałała:happy:
 
reklama
Lorcia;
Jesteś niesamowita z tym rozwarciem :-)
Cieszę się,że ktg ok :-)
a tak na marginesie to 28 już za kilka dni :-)
 
Do góry