reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZERWCóWKOLAND 2008--wątek glówny

CZERWCÓWKOLAND 2008

  • dobrze

    Głosów: 0 0,0%
  • że już jest

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    14
reklama
Jak urodzę w ciagu najbliższych kilku dni to znaczy, że metoda działa, a jak nie to widziałam, że majowki pisały kiedyś o innych metodach, więc odszukam i zacznę testować;-):-D
 
ależeście naskrobały, ja dziś spałam pół dnia - skurcze mam znowu.... wszytsko mnie boli, różowa wydzielina się ze mnie wydobywa. Teraz siadłam żeby nadrobić zaległosci. Przepraszam że się nie ustosunkuje do kazdej z was bo za dużo tego wszytskiego. Idę zaraz spać tylkop doczytam co na pozostałych wątkach

PS> Pełnia jest 18 czerwca takze szykujcie się laseczki!!!!
 
nie chce was martwić ale jak dzidzia nie jest gotowa zeby wyjsć do żadna metoda nie zadziała. ja przez 4 tygodnie próbowałam:
mycie okien
mycie podłóg na kolanach
wysprzatałam całą chałupę
spacery
seks
masowanie sutków
picie napararu z lisci malin
surowy ananas
pikantne żarcie
kawa "fusiara"
lampka wina

nie próbowałam tylko curry (nie cierpię) i słynnego olejku rycynowego

No i mała i tak nie wylazła tażete metody działają jak poród ma cie rozpoczać w przeciągu kilku dni/godzin to go przyspieszą ale samego porodu nie sprowokują

A co do objawów do porodu to ja juz powinnam jutro urodzić - boli mnie krzyż, mam skurcze , czasem bolesne, brzuch mnie boli jak na okres, mam biegunkę, mam różową wydzielnę, brzuch mnie tak ciągnie na dół bolą mnie uda....Ale NIE SĄDZĘ żebym urodzila w przeciągu najbliższych 3-4 tygodni. Mam tylko nadzieję że nie cierpię na darmo i chociaż ze 2 cm mi się łaskawie zrobi rozwarcie do porodu
 
Witam z rana. Melduje sie w dwupaku jednak chyba cos mnie zaczyna brac . Bzruch mnie boli jak @ i twardy co jakis czas . Mam nadziejej ze do wiefczora wytrzymam. Teraz maz w pracy i to kawalek drogi od domu wiec na 100% by nie zjechal.
Lece na zakupki bo jutro swieto i sklepuy pozamykane.
 
reklama
Do góry