reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZERWCóWKOLAND 2008--wątek glówny

CZERWCÓWKOLAND 2008

  • dobrze

    Głosów: 0 0,0%
  • że już jest

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    14
Gluszku-ale historia!Nie wiem,czy ja bym nie spanikowala i nie udala sie do szpitala.Chociaz,jakby po kapieli przeszlo....
No podziwiam Cie!
 
reklama
Ja kiedyś tam trafiłam z zerwanym opuszkiem palca, to pielęgniara chciała już mnie szykować do amputacji palca:crazy:

A czytałaś na mojej-ostrołęce jak ostrołęcki szpital chwali się że zajmuje 97 miejsce na 100 w rankingu szpitali? Chwali się jakby było czym:baffled:
nie czytałam ale tak naprawde to czym oni się chwalą powiem tak jak nie zapomnę to zrobię zdjęcia naszego pięknego szpitala i umieszcze go na bb żeby dziewczyny wiedziałay o czym mowimy
Tak się zastanawiam jak tam snoopy daje sobie tam rade
 
Ja jutro będę w pobliżu szpitala,bo idę do swojego gina. Jak wyjdę nie zszokowana po wizycie to cyknę fotkę.

Też się zastanawiam jak Snoopy tam wytrzymuje. W końcu do Ostrowi z 5km więcej by miała niż do Ostrołęki. A Ostrowski szpital też podobno bardzo dobry.
 
no włąsnie tez słyszałam .
Ja spadam na truskaweczki bo mężulek zrobił z cukrem i .śmietanką :laugh2: do wieczorka
 
Głuszku ty przystopuj troche:tak:.


Ja tez mam schizy,ze nie dojade,ze nie dadza mi znieczulenia bo bedzie za pózno,albo ze przenose ciaze i beda mi dawac ta okropna oksy..:baffled::baffled::baffled:
 
Witajcie dziewczynki!!!
Azile- pierogi z mięsem w 9 miesiącu to nie lada wyczyn- super masz męża jak Ci w kuchni pomaga!!! A zjadłabym sobie takie pierożki domowej roboty- są najlepsze- ja teraz bym już sie nie odważyła zrobić pierogi- strasznie mnie boli noga- mam zawiniętą bandażem elastycznym i jest ciutkę lżej ;-)
Mata- szczęście w nieszczęsciu co Cię spotkało z tym prądem- dobrze ze wszystkiego nie trzeba wymieniać!!! Biedne my wszystkie z tymi remontami :tak::no:
Życzę przyjemnej niedzieli!!:-)
 
reklama
Joasia współczuję Twoim rodzicom:tak:masz rację co do wypadków najczęściej giną niewinne osoby (tyle się słyszało, że jakiś samochód wpadł na przystanek, przechodnia itp) gubi ich prędkość i brawura:wściekła/y: szlag mnie trafia, że nie ma kary na takich drani (co innego jeśli sama wejdziesz pod samochód bo nie chce ci się iśc na przejście dla pieszych - tzn nieumyslne spowodowanie wypadku)

Mata dobrze, że usterka naprawiona a co do obiadu to zawzse można podjechać do jakiejś knajpki lub teściów:tak:w końcu w takich warunkach to trudno coś ugotować:tak:
Dzięki za podpowiedź w sprawie kopytek:-)

Patyk wiem co czuje Twój tata. Wczoraj pisałam o zającach które zjadły wszystkie liście babcinym różom, ale teraz jest dosyć mocna siatka więc chroni.

Joaś nie forsuj się tak musisz teraz uważać. Wiem, że musisz to zrobić sama ale powolutku :tak: poza tym może M Ci pomoże?

A gofry będę dziś robić z mamą :-) tylko ja oczywiście najpierw musze zmierzyć cukier jak będzie ok to może zjem jednego
 
Do góry