reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZERWCóWKOLAND 2008--wątek glówny

CZERWCÓWKOLAND 2008

  • dobrze

    Głosów: 0 0,0%
  • że już jest

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    14
Madziu brzuszek śliczny, bez roztępów i zbędnych wałeczków tłuszczu. Mój sie nie nadaje na publiczne oglądanie:-p
 
reklama
Pestka możesz iść do gina to ci wypisze może jeszcze zwolnienie.
Alize to masz podobnie jak ja wczoraj tylko ja miałam jedno dziecko - mojej siostry od 13 stej a potem dopiero po 15 stej dwoje do 20stej . Szwagier przyjechał po małego i był trochę zdziwiony że nie mam humoru i nie chce mi się z nim rozmawiać ale przecież nie każdy zawsze musi być w dobrym nastroju tym bardziej ze on sam rzadko go miewa.
Wczoraj mnie troszkę brzuch pobolewał to się położyłam troszkę wcześniej . Od rana nic oprócz rwy mnie nie boli ale nie jest tragicznie. Muszę dziś trochę spraw załatwić i jestem ciekawa czy u nas poczta strajkuje czy nie .

Widzę że nasze bobaski czekają na euro żeby tatusiowie byli sami w domku i mieli czas piłkę oglądać
 
Mata polega on na "masowani szyjki macicy" Czyli położna wkłada rączę i masuje paluszkiem szyje, która just twarda, aby ją zmiękczyć. Niby nic ale boli jak ***era.
 
Tego domu Ci zazdroszczę..ja nie lubię jak Olek łazi po osiedlu - chociaż mało chodzi on jest dość dziecinny jak na swoje 7 lat. Inni siedmiolatkowie to zostają pod blokiem jak rodzice jadą na zakupy itp Olek nie lubi poza tym tam tyle wandali się kręci itp. Znowu mam teściową tuż na obrzeżach Olsztyna ale wiesz jak to jest ..nawet jak fajna kobietka itp to człowiek by wolał u siebie żeby znajoma na kawę wpadła z dziećmi itd. Co do wakacji to Olek na tydzień pojedzie z moją mamą do mojej baci własnie w Twoje strony potem będę go odbierałą i nic więcej. My się nigdzie nie wybieramy a do ojca go nie dam ...więc jakoś musimy sobie poradzić może poszukam mu zielonej szkoły zobaczę jeszcze
 
Mój Młody już w przedszkolu. a ja poszłam pozanosić wnioski do innych przedszkoli, żeby mógł chodzić w wakacje. A teraz po śniadanku popijam kawkę i czytam co u Was:-)

Azile oby synkowi zapalenie spojówek szybko minęło. Życzę Wam tego z całego serducha. :tak::tak::tak:

U mne też masakrycznie gorąco:szok::szok::szok: A w nocy było tak duszno, że nie można było spać nawet przy pootwieranych oknach, a do tego jeszcze te nocne wędrówki do WC.Koszmar
 
No no no Madziu jaki zgrabniutki brzuszek i Ty też oczywiście:tak::tak::tak::-)

Ja jutro wkleję na równe 40tyg. Bo pewnie nic się nie zmieni. A dwa tyg. temu pissałam jak wklejałam, że to pewnie ostatni raz:-(. A tu niespodzianka.
 
Widzę że nasze bobaski czekają na euro żeby tatusiowie byli sami w domku i mieli czas piłkę oglądać
:-):-):-). Na całe szczęście mój M nie jest wielkim zapaleńcem piłki.
Kasiu ciężko z brzuszkiem zajmować sie dzieciaczkami, wiem jak ci wczoraj musiało być ciężko. Wczoraj był wogóle i dla mnie jakiś ciężki dzień bo od rana było mi słabo. A dziś w nocy nie mogłam spać, jak zasnęłam to śniła mi sie Joanna z Mati:-):-):-). Taki śliczny jej synek , ze nie mogłam o nim przestać myśleć.

Agusia świetnie że i wakacje twój szkrabek będzie w przedszkolu. Ja niestety skalkulowałam sobie że mi sie to nie opłaca i dzieci zostaną w domu. A niech sobie odpoczną przed pójściem do szkoły.
Dzięki za wsparcie dla mojego synka, ach te zapalenie spojówek!!!!!!!
 
Ja dziś byłam ze 3 razy w kibelku ale dobrze że nocuję w domku to śpię na golaska i zawsze mogę się odkryć bo jak spałam u siostry to się psychicznie blokowałam z tym odkrywaniem no i musiałam spać w koszuli.Moja też w przedszkolu bo jej sie w domu nudzi a poza tym ona nie wyjdzie sama z domu więc z tym jest masakra.
 
reklama
U nas tez upal otorzylam okno w nocy a moj maz to straszny zmarzlak przykryl sie po sama glowe. A my z Kubusiem odkryci i jeszcze nam goraco.

Dzis ide znow na wizyte do szpitala mam nadzieje ze wszystko bedzie ok juz tamtym razem przeplywy i lozysko nie rewelacyjne.
 
Do góry