reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZERWCóWKOLAND 2008--wątek glówny

CZERWCÓWKOLAND 2008

  • dobrze

    Głosów: 0 0,0%
  • że już jest

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    14
Gratulacje dla 6 miesięczniaków - Dobrusi , Dominisia no i mojej Oli :-)
Dziękujemy dla wszystkich za życzenia.
I my składamy zyczenia dla Dobrusi i Oli.!!!!!!!!!!!!!!!!!
Już dzieci zabrane ze szkoły. Zupa ugotoawan. Trzeba brać sie za porządki, tylko nie chce sie. Ale czytam ze nie jestem w tym osamotniona.;-).
Pozdrowionka i znikam
 
reklama
witam mamusie:tak:

Najlepsze zyczenia dla Domisia, Oli i Dobrusi:tak: Jak ten czas leci:szok:

Mi sie tez nic nie chce... mała spi, ja zamiast cos porobic siedze z leniem przed kompem i pije kawke:-)
U nas nocki jakies dziwne ostatnio... mała zasypia ładnie ok 20, ale juz ok 22 budzi sie z wielkim płaczem:-( musze ja przytulic i dopiero jak sie uspokoi odkładam do lozeczka i czasem juz po 2-óch próbach zasypia dalej... Czyzby ząbki ja tak meczyły:confused: pozniej pobudka ok pólnocy i o 5:tak: i tak jest lepiej z wieczorna kaszką, bo na samym mleku co 2 godziny budziła sie i jadła;-)
Paulinka co jakis czas pokaszle albo piszczy... ale wydaje mi sie, ze ten kaszel to taki udawany by zwrocic na siebie uwage:tak: bo tylko czasem to sie zdarza jak jej sie przypomni:-p
Obiadek wczoraj zrobiłam, wiec nie musze dzis gotowac wiec chyba cały dzien bede bawic sie z mała:-D ostatnio to ja mam wiecej radochy przy tym niz mała!
 
DOBRUSIA, OLA, DOMIŚ - najlepszego kochani!!!!!!!!!!!!!!


Ciekawe jak Darunia, mąż ja zjadł czy cała dzisiaj siądzie przed kompem :-D

hihi :-D zamierzał :rofl2: ale przecież @ :rofl2: i skończyło się na zamiarach :-D

U nas nocka ok, Bart przekręcał mi się na brzuch i co chwilę musiałam wstawac i sprawdzac jak spi :baffled: pogoda okropna, przed chwilą sąsiadka poprosiła mnie o pomoc- chciała, żebym zaopiekowała sie jej 3 miesięcznym synkiem, bo ona idzie po drugiego do szkoły ;-) już zapomniałam kiedy Bart był taki mały :-) na szczescie nie było źle ;-) Bartek mi zasnął a ja z Erykiem spacerowaliśmy po mieszkaniu :tak:
I tak się fajnie złożyło, że moja sąsiadka jest fryzjerką (na macierzyńskim) i przyjdzie mnie uczesac, bo dzisiaj wychodzimy z Ł ;-) także bardzo się cieszę :tak:

Miłego dnia!!!!
 
Witajcie kobietki:-)

Zdrowka dla chorujacych Mam i Dzieci-niech wszystkie przeziebienia,gryby,wiatrowki przejda precz!

Gratulacje dla 6-ciomiesieczniakow!:-)

Ja tez zamowilam kalendarz ze zdjeciami Mai dla mojej mamy-3 lata temu zrobilam jej taki kalendarz ze zdjeciami wszystkich jej dzieci (czyli 8;-)) i bardzo byla zadowolona,do tej pory wisi na scianie;-)

Najbardziej mi przykro,ze nie ja pracuje i nie mam wlasnych pieniedzy,zeby kupic cos dla M:-(No bo z jego kaski to juz nie to samo...
 
Na wstepie Gratuluje Olesi, Dobrusi i Domisiowi :-) - ahh ten czas leci i nasze pociechy takie już duze ...

Moja Nadia spala całą nockę, zasnęla przed 21 i spała do 8 :-):-p a Fabianek wstał po 2 i przyszedł do mnie zebym dała mu Scooby Doo, matko znalazł sobie porę ... no ale zaraz usnął i nie miał już temperatury ufff

A ja biorę sie za sprzątanie...
 
Witajcie kochane!
Wszystkiego Naj dla Oli, Dobrusi i Domisia :-D

Zdrówka chorowitkom :tak:
Darunia dobrze, że ma Cię nie zjadł :tak: tęskniłybyśmy za Tobą :-D
Ja mam masło czekoladowe :-)

Co do nocy to położyłam się ok 1 w nocy bo m ma dziś w pracy Wigilie i powiedział, że przyniesie pierogi no i tak lepiłam i lepiłam ale ulepiłam i zamroziłam już na Wigilię. Dobrze, że przyjechał mój brat z dziewczyną to mi pomogła i raźniej było w kuchni :tak: a Jasiek jak na złość nie chciał usnąć i dopiero o 22 padł o 24 cyc i potem co 2 godz. standard :-D
 
Wszystkiego Najlepszego dla Oli, Dobrusi i Domisia

ja tylko kontrolnie, mała szaleje na podłodze rozwala zabawki a ja próbuje ogarnąć ten cały bajzel , człowiek to sobie potrafi życie utrudniać, ach te świąteczne porządki i przygotowania, spadam miłego popołudnia
 
Wszystkiego najlepszego dla Oli, Dobrusi i Domisia z okazji pół roczku.

Ale ten czas leci.

Gałuszku przepraszam ze wczesniej nie odpisałam, ale w domu okropne zamieszanie.
Dzieciaki chore Kuba mial prawie 40 stopni a Krystian 38,6 lekarka byla pewna ze to angina ropna ale naszescie lekko zaczerwienione gardlo. Na dodatek siostra w szpitalu mialo byc jeszcze jedno dziecko w domku a tu niestety sie nie udalo.

Ja daje Krystiankowi tylko zyrtec i nie mam pojecia na co jest uczulony. Bylismy pewni ze to skaza bialkowa bo nic oprocz mleka wtedy nie jadl. Przeszlismy na Bebilon Pepti ale nie pomoglo po drodze mleko sojowe ale dalej to samo miesiac temu kupilam mu nutramigen myslalam ze on pomoze ale tez dalej byl caly opsypany. Raz jest raz znika. Teraz maly ma ladna buzke mam nadzieje ze na dluzej.





 
Monia w koncu z jednego dna sa. :-)

No właśnie. Niby mu symbolicznie dałam tej kaszki, ale oczywiście wcale lepiej nie spał. A nawet obudził się w środku nocy, to go nakarmiłam. Odłożyłam go do łóżeczka, najpierw się bawił po ciemku, potem zaczął buczeć. Obudził Wojtka, to ten w ryk. No i najpierw musiałam ululać Wojtka, a potem Stasia.

Tak jest dziś ponuro, że tylko bym się w koc zawinęła.
 
reklama
U mnie wielkie sprzątanie. Właśnie skończyłam pokój Olka. W naszym posegregowałam co można wynieść czego się nie uzywa. Wyszła ogromna siatka do piwnicy. I po co to człowiek tyle trzyma. Śledzie mi się moczą w misce bo dość słone są. Wieczorem wpakuję je do słoika.Byłam dzisiaj w pracy zawiozłam podanie o wychowawczy i odebrałam pracowniczą paczę z herbatą kawą i ferrero oraz rafaello i ptasim mleczkiem i inne takie ale trzeba powiedzieć że paczki takoż bogate i wartościowe. Idę bo mi jeden dzień wypada z przygotowań świątecznych bo w poniedziałek jadędo Warszawy do CZD i mam mniej czasu.Ale w sumie roboty nie tak dużo.
 
Do góry