reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZERWCóWKOLAND 2008--wątek glówny

CZERWCÓWKOLAND 2008

  • dobrze

    Głosów: 0 0,0%
  • że już jest

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    14
witam:tak:
Ja dzis pól dnia poza domem, pojechałysmy do moich dziadków, przy okazji spacerek tam zaliczyłysmy:tak: Czy wasze dzieciaczki tez spia na takich mrozach:confused: bo mówi sie, ze nie powinny..., a u nas to niemozliwe, bo mała jak tylko poczuje powietrze to zasypia:-D

Teraz sobie sprzatam mieszkanko powoli, mała pożera swoje zabawki:-pMąz niestety ciagle w pracy do wieczora...:zawstydzona/y: jakby jeszcze z tego jakas kasa była, a za takie grosze musimy sie tak meczyc:zawstydzona/y: M. szuka pracy, ale najgorsze jest to, ze wysyła miliony cv i prawie nikt sie nie odzywa, a jak juz sie odezwie to jakas sciema jest:-( tak to jest u nas po studiach humanistycznych, choc on szuka juz jakiejkolwiek pracy i nic:-( załamac sie mozna... niby kasa to nie wszystko, ale bez niej nie da sie zyc:-( nie wiem jak my dalej se poradzimy... i gdzie tam myslec o 2 dzieciaczku:-(a tak bym juz chciała...:-(
 
reklama
Joasiek a jakimi farbami malowała?

Już wiem :tak: farby emulsyjne do ścian :tak:- do białej po prostu dodawała pigment :-)


Mąż wrócił właśnie z pracy, Ola bawi się z babcią a ja już żyję wieczornym wyjściem :zawstydzona/y: może uda się jakaś kolacja we dwoje wcześniej ;-)
Wam życzę spokojnego wieczoru :-) (pewnie będę miała co jutro nadrabiać :tak:)
 
AGACINA zazdroszczę Ci, że lenka spi rano az do 10!!! To niesamowite. Jak Wy to robicie? O której Ona chodzi spac?
I zazdroszcze też tych spacerków nad morzem...ach....;-)

Lena chodzi spać standardowo o 21 (tzn o tej godzinie zasypia, wcześniej jest kąpiel i karmienie), ale zdarza jej się o 22, a dwa czy trzy razy nawet urzędowała do północy :eek: Ale w dzień nie śpi prawie wcale, najwyżej dwie drzemki po pół godziny.
Odkąd nie dostaje na noc kaszy, to budzi się na cyca około 3, potem karmię ją o 7 - zwykle "na śpiocha" - przed wyjściem do pracy, a później to już do 10-11 dosypiają z tatą ;-)
Ja tam bym wolała, żeby wcześniej chodziła spać - i tak rano mnie nie ma, ale Jacek pewnie nie byłby szczęśliwy, bo on też lubi sobie pospać :-) W każdym razie próbowałam kilka razy przestawić Lenkę na wcześniejsze zasypianie, ale jak ją rano obudzimy wcześniej, to po prostu sobie odsypia ten urwany czas podczas pierwszej dziennej drzemki, a wieczorem i tak idzie spać jak zwykle ;-) Taki model nam się trafił - od początku tak było z tym spaniem do późna.
 
Hej Babeczki;
chciałam Wam wszystkim serdecznie podziękować za ciepłe słowa :) Magdziarka wszystko mi przekazała :) Jesteśmy w domku na przepustce - w piątek idziemy na kontrolę do szpitala. Jest coraz lepiej - berodual i mukosolvan sprawdzają się w 100%.
Nie wiem czy Magda wspominała, że w szpitalu Mateusz załapał dodatkowo 3 - dniówkę. Co ważne, mamy to już za sobą:-)
 
Joanna :-) witaj :-):-):-) trzymam kciuki za Matiego, żeby już był zdrowy :tak:

My byliśmy dzisiaj na urodzinkach u pradziadka (skończył 84 lata :tak:) mała teraz bryka, ale pewnie niedługo kąpanko, może później zajrzę ;-)
 
Joanna witaj, dawno Cię u nas nie było. Zdrówka dla Mateuszka i siły dla Jego Mamy:tak:

Ja byłam dziś u fryzjera ale na zdjęcie będziecie musiały poczekać bo mój jedyny aparat to komórka męża:-D musicie mi wierzyć na słowo że jest extra!

Idę popatrzeć co u której
 
Dzięki Kochane - jak zawsze można na Was liczyć :-)
Jacek obiecał mi, że zorganizuje mi internet w kuchnio - salonie, więc powinnam być częściej.
Nie ukrywam, że brakuje mi bb.
A wirus, który załaatakował Matigo - strasznie upierdliwy... Podobno takie teraz wirusy są
 
reklama
Do góry