reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZERWCóWKOLAND 2008--wątek glówny

CZERWCÓWKOLAND 2008

  • dobrze

    Głosów: 0 0,0%
  • że już jest

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    14
Dzisiaj mialam sporo spraw na miescie do załatwienia i ten ból jakoś przeszedł, ale wcześniej musialam wziac garsc proszków przeciw bólowych:-(
Fabian pojechal do taty, ja byłam dzisiaj na rozmowie w sprawie pracy w Straży Miejskiej, hihi przyjmują ludzi i tak poszłam zapytać :-D
Później poszłam do m do sklepu i razem poszlismy odebrać auto z przeglądu i pozniej pojechalismy do domu.
M z Nadią zasnęli po obiedzie, zaraz ma przyjechac do mnie moja młodsza siostra i mam jej pomóc robic jakis plakat do szkoły :-D:tak:

Mata no gratuluje Dobrusi kochanej ząbków ufff

Daruniuu napewno następnym razem jak pójdziecie bedzie juz lepiej

Majka dla Majubni najlepszego
Joasiek 1977 udanego wieczoru życzę ...:tak::-D
Kasiau ojejka i ja bym sie do Ikea wybrala mam ochotę kupic mase swieczek i dywaniki fioletowe te okrągłe do salonu

Hmm a na jutro plany mamy takie : 8 rano basen a później kulig!!!
 
reklama
Hej ;-)

I znów tu pustki :sorry2:
daruuunia - a jaką temperaturę ma woda w basenie? może jest za chłodna a Bart nieprzyzwyczajony i mu przeszkadza...
mata - gratulujemy ząbków :tak:
liliana80 - kulig... marzenie :-D

Ja dziś odsypiałam :zawstydzona/y: moja córeczka chyba też ;-) Dobrze, że miałam zupkę z wczoraj, bo cały dzień ogromne lenistwo... chyba za stara jestem na takie nocne wyjścia :-p
 
Ostatnia edycja:
Ja już wróciłam, kupiłam pierdy i mała była grzeczna i się rozglądała
Kupiłam pojemnik na zabawki, fartuszki do karmienia , kilka talerzy , pacynki dla starszej i stówa poszła :-)
 
Hello

Zaczelam tu wchodzic i pisac i od razu mam zapchana skrzynke spamem. Macie tez tak? 14 wiadomosci - zadna do mnie

Ja dzis jestem sama. Sama z Olga. Przemek z Agatka pojechal po Jagode. Wymiotlam cala chate tak ze mucha nie siada - powinnam isc jeszcze poukladac pranie - ale co tam..

I jeszcze sie pochwale - dostalam pismo dot odbioru budynku. Oficjalnie zakonczylismy budowe. Wreszcie moge wystapid o nadania nam numeru domu a potem sie meldowac, podpisac umowe o smieci i takie tam. Strasznie sie ciesze!!!

A do Ikei uwielbiam jezdzic. Akurat musze jechac do Poznania - spod domu pod Ikee mam 150 km. Bylismy ostatnio tydzien temu po posciele. kupilam dwie i koldre i mase innych ******* - zapalcilismy prawie 700 zl...
Olga byla grzeczna. Jak bylismy z nia w lipcu - miala zaledwie 3 tyg - kupowalismy meble - cala kuchnie, z jadalnia, sypialnia itp...caly dzien tam siedzielismy - Olga - aniolek - bez kaprysow
 
Ostatnia edycja:
Mata gratulacje ząbków!!!!!!!!!
Milka super ze możesz się meldować . Nareszcie w pełni będziecie mieszkać.
A ja dziś ostatni raz karmiłam małego piersia. Cycyki pełne a mały nie chce jeść, a za butelka sie trzęsie. No cóż facet poszedł na łatwizne :-):-):-).
 
Alize nie smuć się widać i na niego pora.
Ja się też tak zastanawiam że wolałabym aby to samo dziecko za mnie zdecydowało. Ola mnie coraz boleśniej łapie jedząc jednego ściska że hej.
 
Dobrusia wielkie gratulacje:-D
Lilianko gratuluje udanego dnia;-)
Kasiu ciesze sie,ze zakupki udane:-)
Majeczko gratulacje z okazji 7mcy:-D
Milkaaa super,ze juz wszystko jasne w zwiazku z Waszym domkiem:tak:
u nas dzionek ok,pogoda straszna wiec spacerku nie bylo Marysia w dzien spala tylko dwa razy po 30min,zycze milego wieczorku!
 
Ja sie tylko zamelduje, ze wróciłam... w całosci:-D Było super, jak miło było w koncu pojezdzic na nartach, po 3 zjazdach miałam juz dosc:-p co ta ciaza ze mna zrobiła;-) Mała z tata była grzeczniutka, a ja wróciłam na nocne karmienie wiec cycusia mi zdązyła wypróznic:tak: ehh... tego mi było trzeba!
 
reklama
Mojej picie z butli nie wychodzi. I dobrze. Pewnie tez by sie zaraz odzwyczaila. Tak to juz jest.
Ja to przechodzilam z pierwszym dzieckiem - karmienie butelka w szpitalu i dmucham od tej pory na zimne. Butelek w domu nawet nie mam - poza jedna od laktatora

Asiowo - zazdroszcze wypadu na narty...sama bym posmigala i pokulala sie
 
Do góry