reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZERWCóWKOLAND 2008--wątek glówny

CZERWCÓWKOLAND 2008

  • dobrze

    Głosów: 0 0,0%
  • że już jest

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    14
Joasiek1977 jak tez tak mam,ze kiedy ide do pracy odwiedzic wszystkich lub kolezanki przychodza do mnie mam chec wrocic,tylko jak juz sobie ida to ja o pracy nawet nie pomysle:-DMania wydaje mi sie taka mala;-)
Lilianko trzymam kciuki i juz nic nie pisze zeby nie zapeszyc;-)
Aniknulko no to sobie troszke pospacerowaliscie dobrze,ze sloneczko bylo to juz plus:-)
Kasiau,Mania juz chyba zapomniala bawi sie ladnie na kocyku:tak:
Milego wieczorku zycze dziewczynki:-)
 
reklama
Marlenka;
co to za szczepienie? 3 zastrzyki?
ja Mateusza szczepiłam infarix hexa - zero bólu, zero płaczu, zero gorączki ... 3 dawki - mamy to już dawno za sobą
 
witam:tak:

Majeczko... Sto lat!!!

My dzis wybrałysmy sie do kuzynki i małego adasia i pierwszy raz mała jechała autobusem:-) Grzeczna jak nie ona... siedziała i rozgladała sie wszedzie...
Padła wykonczona:tak:
Jutro jedziemy do jednych dziadków, a w czwartek do drugich i trzecich:zawstydzona/y: Czasem to se mysle, ze dobrze, ze dzien babci i dziadka jest raz w roku:zawstydzona/y:
Jutro sie odezwe, bo mąż wygania mnie sprzed kompa...

Dobranoc mamusie!
 
Witam wieczorkiem :-)

Mała śpi w koncu, mąż też juz pochrapuje (ostatnio wstaje o 4 :eek: i w pracy do 16-17:sorry:) a ja nareszcie spokojnie mogę usiąść na BB:-)

Maajka wszystkiego NAJ :tak:

zdrówka chorym dzieciaczkom, niech te wszystkie choróbska w koncu się odczepią :-)

Darunia szalona kobito ;-):-D:szok: ogłaszam Ciebie i Panią Prezes Pierwszymi Mróweczkami Czerwcówkolandu :rofl2::rofl2::rofl2:

Magdziarko fajne te podpaski :tak: ale ja jakos samej bawełnie nie ufam :sorry: no i mam wrażenie, że szybko przecieka.... ale komfort noszenia na pewno ogromny :tak:
my też mamy akumulatorki, do tego świetlówki energooszczędne, segregacja śmieci (pojemniki blisko, ze 100m od domu ;-)) tylko piec co na węgiel mamy :sorry::zawstydzona/y: dopóki nie docieplimy sobie ścian i nie wymienimy instalacji grzewczej, to inny rodzaj ogrzewania nie wchodzi w grę, bo rachunki by nas zjadły :baffled:
ja jakis czas temu byłam świr jeśli chodzi o ochronę środowiska, ale życie trochę spojrzenie na świat zweryfikowało :sorry:

Lilianko :-)

Aniknulka ale Jasio sobie fajnie pospał :tak:

Marlenko no to super, że Marysia juz o szczpieniu zapomniała :tak: oby nocka była spokojna ;-)

Ula bardzo się cieszę, że już Ci lepiej :-) mam nadzieje, że juz Ciebie zatoki nie będą męczyć :tak: i tego wyspania to Ci zazdroszczę :sorry:

Jak kogos pominęłam, to przepraszam :zawstydzona/y: jakas zakręcona jestem... choruję na ciągły brak czasu :baffled: staram się na bierząco Was czytać, ale żeby cos napisać, to ledwo myśli zbiorę, to mój stworek-potworek odciąga mnie od kompa :sorry: mała pewnie niedługo się na jedzenie obudzi, bo przed snem malutko zjadła, bo aż taka była śpiąca... chyba że najadła się 30 ml sinlacu z gruszką (z trudem w nią wcisnęłam:baffled:).

ze spankiem u nas daalej różnie, ale wygląda na to, że zmierza ku lepszemu, bo mała dzisiaj znów sama zasnęła raz, a 2 razy trzeba było sie nakombinować... i coś mi sie wydaje, że jakby jadła normalnie, to i ze spaniem było juz lepiej...

mam nadzieje, że dzisiejsza nocka bedzie juz lepsza, bo wczoraj mała strasznie sie wierciła, często budziła, a ja rano byłam padnięta... coś mi sie zdaje, że lewa dwójka sie szykuje, bo dziąsełko lekko zczerwienione:eek:

ciekawe jaka będzie jutro pogoda, bo dzisiaj cały dzień padało, a ja juro znów musze iść na pocztę i na sama myśl, że mała może mi świrowac jak wczoraj dostaje gęsiej skórki... szkoda, że nie ma kto mi z nią zostac te 20 min... bo ja pocztę z okna widzę :sorry:
 
Mata szkoda,ze nie mieszkam blisko bo chetnie zostalabym z Dobrusia,albo poszlybysmy razem:-Dzawsze w czworke razniej ja tez jutro na poczte lece i z kolezanka jestem umowiona i zawsze robimy tak,ze np jak ja ide do srodka to ona z wozkami zostaje i odwrotnie;-)
 
Lilianko trzymam kciuki.
Mata oby Dobrusia jutro byla grzeczniutka jak aniolek.
Magda fajne te podpaski ale chyba na pierwszy dzien balabym sie je zalozyc moze w domu ok ale na wyjscie nie
Ja poz ebraniu wsyztsko ok pnai z dzieci zadowolona
teraz ide spac Syn mnie wykonczyl ale juz spi
 
reklama
Ula cieszę się, że powoli wracasz do zdrowia :tak:
Mata życzę w końcu wyspania się ;-)
Lilianko oby wszystko jakoś się ułożyło :-)
Magdziarko bardzo fane te podpaski i jakie śmieszne wzorki :laugh2::rofl2::laugh2:
Asiowo to się zapowiada wyjazdowy tydzień :-)
Marlenko współczuję tych szczepień teraz musisz uważać na małą bo po tych meningokokach i pneumokokach może dostać silnej gorączki :tak:

Moja koleżanka jeździ z córeczką do profesora do Wwy (często choruje - urodziła się 1,5 m-ca wcześniej) i on powiedział, że na pneumokoki są teraz (dawek 3) (choć szczepionka chroni przed szczepem innych bakterii i odradzał) a na meningokoki szczepi się w wieku przedszkolnym a ja już sama zgłupiałam :rofl2:

Magdalenkakol cieszę się, że na zebraniu oki i życzę odpoczynku i spokojnej nocy
Darunia mała bateryjko Duracel :-) :szok: jestem w szoku, że ogarnęłaś to wszystko w jeden dzień :tak:
Zuzkus zdróweczka dla Maciusia
 
Ostatnia edycja:
Do góry