reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZERWCóWKOLAND 2008--wątek glówny

CZERWCÓWKOLAND 2008

  • dobrze

    Głosów: 0 0,0%
  • że już jest

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    14
reklama
Hej!
Coś ucichło forum... ;-)

Patyczku mam nadzieje, że wszystko bedzie ok z Arturkowym napletkiem!

Ja melduje, że już jesteśmy po obiadku, chłopy siedzą i gadają, a ja mam chwilę relaksu (czyt. bb + kawa);-) za niedługo zbieramy się i jedziemy do teściów, zanjąc mnie pewnie na bb wskoczę jak wpadne do szwagerki pokoju :-)

No nic... lecę się ubierac ;-)
 
To ja do Was też zaglądam ;-)

Niedawno wróciliśmy ze spacerku całą wieeeelką rodzinką :-D Pogoda rewelacyjna, słonko, ciepło i powietrze takie cudowne :tak: Poszaleliśmy z T w kuchni - pizza zaraz wyląduje w piekarniku :-) Właśnie zrobiłam kawkę i mykam z mamą przy niej posiedzieć ;-) daruuunia - ze mnie też straszny kawosz, ale jak w ciąży byłam to przystopowałam i tak mi zostało :tak: jedna kofeinowa dziennie wystarczy :-D reszta bezkofeinowa ;-)

Aaaaaa i zapomniałam o najważniejszym :-) Moja kumpela urodziła dziś kawalera dla mojej Oleńki - Konradka :-D 3120g i 55cm :tak: ale się cieszę ogromnie :-D a jej ciążę przeżywałam jakbym to ja sama miała mieć kolejne dziecko :zawstydzona/y:
 
Ostatnia edycja:
Witajcie!
Spóźnione zyczenia dla Bruna z okazji kolejnych skończonych miesięcy.

Patyk, Magdziara, Asiowo...śliczne awatarki:tak:
Jola, Mata...gratuluje kolejnych ząbków Waszych pociech.
Asiowo, cieszę się bardzo, że mała była grzeczniejsza i mogłaś pospać:tak:

Ja nie ściągam napletka Krzysiowi. Ogólnie tylko delikatnie myję i nic tam nie kombinuję.
Joasiek, gratulacje dla koleżanki:tak:

U nas od wczoraj meksyk (możemy sobie podać ręce z Matą i Asiowo:-(). Wczoraj nawet nie miałam czasu ani siły na bb wejść. Mały odmawia jedzenia, spania. Dziś obudził się o 7 rano, zjadł...i tyle. Zasnął dopiero o 14 i na szczęśc\ie jeszcze śpi. Przy kazdej próbie położenia- czy do karmienia czy w łóżeczku strasznie płacze, wije się...nigdy taki nie był. Nie wygląda na chorego. Być może ząbkuje...ale przy wcześnejszych ząbkach był tylko marudny...a teraz zanosi się od płaczu. Uspokaja się trochę po Viburcolu, ale na krótko.
 
Elastyczna jest dla małych dzieci dla naszych musi być już tkana.

nie sciagam lekarz nie kazał


Wstałam o 10 jak teściowa dzieci przywiozła.
Antoś ma 37,5 temperatury i nic z obawów choroby ani kataru ani kaszlu...hmmmmmmmmm co to moze byc..???
Madzia może jakiś wirus. u nas tak zaczęła sie trzydniówka . Była tylko temperatura i nic więcej. Na koniec wysypka. Mam nadzieje że małemu szybko przejdzie.

U mn ie noc koszmar. mały kapryśny. ALe składam to wszystko na ząbki .Czas pokarze. Teraz zostałam sam z synkami. Mały śpi a starszy przegląda zemną bb:tak::-p.
Pozdrawiamy
 
Witam się i Ja :-D
Ale dziś sobie pospałam :rofl2: mały budził się co godzina o 7 dałam go m i spałam do 10.30 :szok: wyspałam się za wszystkie czasy :tak: ale teraz jestem rozbita - odzwyczaiłam się już od spania :-p
Wypiłam dziś 2 kawy ...... uwielbiam kawę z ekspresu z ubitym na piankę mleczkiem :tak:
zrobiłam obiad i teraz zostaje tylko wstawić ziemniaki :tak: i jeść
Magdziarko a może to ząbki? Życzę zdrówka dla Antosia :-)
Darunia udanej wizyty u teściów :-D
Mi pediatra wręcz nakazała odciąganie napletka i delikatne czyszczenie ponieważ robiły się białe grudki i zostawały resztki siusiu cały czas był zaczerwieniony więc smarowałam neomycyną teraz jest wszystko ok i już nie muszę odciągać tylko myjemy dokładnie przy kąpieli

miełgo dnia dziewczynki :-)
 
Witam dziewczyny:-)
avatarki wszystkie sliczne:-)
Nie moge odpisywac kazdej,poniewaz wpadam tylko na chwile Marysia dalej ma biegunke niechce dzis jesc tylko pije bardzo sie o nia martwie jutro idziemy do lekarza dzisiaj gadalam z nim przez telefon i powiedzial zeby jeszcze poczekac,ale jutro napewno ide,noc nie przespana jejku ale sie porobilo,Milej niedzielki:-)
 
A u nas juz 38..podałam czopek eferalgan ciut spadła temperatura. młody nie chce jeść...zastanawiam się - zęby czy trzydniówka jak azile pisała zero innych obajwów
 
reklama
u nas jakby lepiej chociaż Mały trochę chrczy. Wczoraj nauczył się pluć więc podanie lekarstwa jest istną mordęgą.

bbakania;
podaję przepis na ten smalec:
rozpuścić trochę smalcu (uwaga bo będzie bardzo gorący) - natrzeć Dziecku nim plecy i piersi (tak jakby oliwka:-) następnie wziąć czystą wódkę(jak dziecko będzie starsze to może być spirytus) i wetrzeć w skórę (na ten smalec). Rozpruć pieluszkę tetrową na pół i jedną połówkę położyć pod body z przodu a drugą z tyłu. Pieluszka może być przeprasowana aby by ła ciepła _ niestety szybko stygnie więc tego nie robię. Zakładam Mateuszowi jeszcze ciepłego pajaca najlepiej welurowego i przykrywam kocem.Chodzi o to aby się Dziecku było ciepło.

Zuskus;
ech,te zapalenie oskrzeli... u nas była jeszcze obturacja - koszmar... dużop zdrówka, inhalujcie się - na pewno pomoże.

Marlenka;Madzia;
dużo zdróweczka dla Waszych skarbów.

Dzisiaj Jacek nosił Mateusza w chuście - ale Mateusz był zdziwiony, mówię Wam...

a ja byłam 5 min. na solarium .... nie mogłam już patrzeć na to bladą twarz.
 
Do góry