reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZERWCóWKOLAND 2008--wątek glówny

CZERWCÓWKOLAND 2008

  • dobrze

    Głosów: 0 0,0%
  • że już jest

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    14
reklama
Darunia ja też często myśle o tobie i Bartusiu .
Joasiu a tak ostatnio o tobie myślałam :tak:.
Dziewczyny może mi coś doradzicie dziś Mikołaj budził mi sie co 30 min w nocy z krzykiem i to takim jak by się czegoś strasznie bał razem z mężem prawie nie spaliśmy :-(, nie wiem może to zęby ale narazie nie widać nic w tej buzi żeby coś tam kiełkowało :-(
 
Patyczku gratulacje ząbka!!!!!!!!!!!!
O rety jak cisza dzis u nas.
Madziu no jak to 3 dniówka to nie zazdroszcze. Jak będziesz miała problemy ze zbiciem temperatury to podawaj na zmianę nurofen z paracetamolem . U nas tylko to pomagało.

U mnie Domiś dziś marudny ale ida górne jedynki. Czekam tylko kiedy sie wybiją. Skóra lepsz ,a le do ideału jeszcze daleko., Po za tym Domiś mimo ze marudny bardzo kochany. Wiecie czuje sie spełniona jako mama. Mając takiego szkrabka przy sobie cały świat wygląda ślicznie.

Zdrowia chorującym!!!!!!!!!!!!
 
Witam wieczorkiem! Zuzol już spi w tle kołysanki tylko słychać a ja wymęczona niedawno z uczelni wrócilam! Ale co tam najważniejsze że semestr zaliczony!!!!:-D wszytko w zerowych terminach:-D poczytalam a teraz spadam bo lece z nóg od 6 na nogach jestem a od 8 do 19 na uczelni zeszło! Miłego wieczorku!
 
Witam wieczorkiem! Zuzol już spi w tle kołysanki tylko słychać a ja wymęczona niedawno z uczelni wrócilam! Ale co tam najważniejsze że semestr zaliczony!!!!:-D wszytko w zerowych terminach:-D poczytalam a teraz spadam bo lece z nóg od 6 na nogach jestem a od 8 do 19 na uczelni zeszło! Miłego wieczorku!
BRAWO ULA GRATULUJEMY :tak:
 
Jolu;
a nie bolał Mikołajka brzuszek? Mateusz miał takie napady płaczu. Do tego jeszcze się prężył i wtedy bolał go brzucho. Mikołajek idzie z ząbkami jak burza :-) My nie mamy ani jednego...
Dołączyłam do Twojego klubu - gdzie facec posiada motor :-( niestety...
Uściskaj Maluszka :-)

Azile;
przy naszej ostatniej infekcji pomógł nurofen z paracetamolem. Poi samym paracetamolu słupek rtęci ani drgnął... Jak Mateusz miał 3dniówkę to temp. nie była bardzo wysoka i działał sam paracetamol.

Ula;
ogromne gratulacje :-)
 
Joanno u nas trzydniówka trwała 5 dni:wściekła/y:. Mały miał gorączke do 39 st. Pomagało właśnie naprzemienne stosowanie paracetamolu i nurofeny. Nie raz podawałam co 3-4 godziny. Dziecko było jak flak. Dobrze że juz to mamy za sobą i więcej nie będziemy na to chorować.
 
reklama
azile;
wyobrażam sobie co przeszłaś.... ta nasza ostatnia gorączka... nie działały leki, okłady ...nic - jakiś koszmar...Strasznie się bałam
 
Do góry