reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZERWCóWKOLAND 2008--wątek glówny

CZERWCÓWKOLAND 2008

  • dobrze

    Głosów: 0 0,0%
  • że już jest

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    14
moj Maciek przez ta chorobe to sie tak rozregulowal ze nie wiadomo kiedy spac, kiedy jesc...jak calkiem wydobrzeje to sie wezme za niego bo teraz zal mi jak placze:zawstydzona/y::-(
 
reklama
Witajcie!

Zuzia!!!!!! 8 miesięcy... najlepszego!!!

Ja łazienke wysprzątałam calutką, we wszystkie zakamarki wślizgnęłam się:-) a teraz wrócił Ł z treningu i poszedł się kąpac :dry: ja wolę nie wchodzic po nim do łazienki :dry: :rofl2:

Bart już wykąpany, właśnie dziadek go karmi flachą, a ja na chwilkę na bb, jeszcze ja musze wskoczyc pod prysznic no i oczywiscie jak to w poniedziałki o tej porze- tasiemca zaliczyc!!! :-D:rofl2:

No nic dziewuszki lecę na inne wątki! ;-)
 
Patyczku moj kochany z jedzeniem u MIkołaja kiepsko mleko ble kaszka ble picie ble wszystko ble :-( kaszki owocowe tez ble no mowie ze jeszcze troche a kota dostane :wściekła/y: .

Gratulacje dla Zuzi:-):-):-):-):-):-)

Joluś kochana u nas też ble kaszka, sinlac, zupki, picie. Cyc jest ok jak śpi. Wcisnęłam w Artura kaszkę na gęsto przez smoka trójprzepływowego aventu. Smok do dzioba i naciskałam palcami na smoka żeby mu leciało:-). Takim sposobem zjadł ok 80ml.:-)
Wydoił na śpiocha dwa cyce i śpi, tylko ciekawe jak długo, bo już coś popłakuje.:crazy:
 
magdalenko;
Ty nasza encyklopedio medyczna :-)

Mateusz nadal charczy. Qrcze, Zuzia zalecili Tobie spacery z Maluchem... ja chyba bym się bała
 
Joanno jeśli mały nie gorączkuje to przy zmianach oskrzelowych spacer jest zalecany. Pamiętam jak mój gabrys rozchorował mi się w sanatorium. Kaszlał w pomieszczeniach jak oszalały. ALe gdy tylko wychodził na podwórko wszystko przechodziło.
 
Bbakania-Natalka jest po prostu CUDNA:-)Jaki piekny usmiech,wloski,bystre spojrzenie.....Ach,miodzik:-)

Zdrowka dla chorujacych malenstw!
 
Bbakania zapomnialam napisac:zawstydzona/y:Natalka slodka,urocza i jaka szczesliwa,ze ma kolezaneczke:-D
Joanna zdrowka dla Matiego ja chyba tez balabym sie wyjsc na spacer z maluszkiem gdyby nie byl do konca wyleczony ja nawet jak Marysia byla przeziebiona to odczekalam 3dni zeby miec pewnosc,ze choroba minela
 
reklama
Ząbków brak:

Staś
Paulinka
Ola
Kubuś
Krzyś
Zuzia
Jasio
Antoś
Maja (maajkowa)
Oleńka

1 ząbek:
Wojtuś
Marysia
Arturek

2 ząbki:
Lenka
Brunko
Dominik
Nadia
Mikołaj Joli
Natalka

3 ząbki:
Mikołaj lorciowy

4 ząbki:
Filipek

5 ząbków:
Dobrusia

6 ząbków:
Maciuś
Bartuś
 
Do góry