reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZERWCóWKOLAND 2008--wątek glówny

CZERWCÓWKOLAND 2008

  • dobrze

    Głosów: 0 0,0%
  • że już jest

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    14
AAAAAA!!! Nowina wchodzę we wszystkie spodnie zprzed ciązy- a niektór rozmiar za duże ;-) JUPI! :-)

ja Ci zabraniam pisać takich rzeczy, bo w doła mnie wpędzasz :zawstydzona/y: ja co prawda wchodze w jedne spodnie sprzed ciąży, ale tylko dlatego że sa mocno rozciągliwe i już wysłużone :sorry2: resztę dopinam na głębokim wdechu ale nie sposób na tym wdechu funkcjonować :rofl2:

ale byłoby fajnie, jakbyscie sie dziewczyny mogły spotkać :tak:
 
reklama
Darunia, na dzien dzisiejszy P. mógłby nas zabrac we wtorek...:tak: w piatek tez, ale ma byc brzydka pogoda wiec mysle, ze lepiej wtorek:tak:

W ogole mam pytanko... podajecie swoim maluchom tran? i w tym wieku można już?:eek: bo tak sie zastanawiam...
 
ja Ci zabraniam pisać takich rzeczy, bo w doła mnie wpędzasz

Ja tez:-D:-D:-D

Witam dziewczynki:-)

Jednak bylysmy na spacerku:-)ale pogoda kiepska:-(Marysia juz spi nie moglam jej dluzej przetrzymac taka byla spiaca i marudzila,wiec pewnie raniutko wstanie:tak:

Daruuunia,Asiowo,ale Wam fajnie,ze sie spotkacie;-)

Milego wieczorku:-)
 
A ja byłam po pracy na spacerku i o dziwo mała usnęła a teraz z kolie się bawi - grunt że nie ryczała .
Teraz jest wesolutka :-)
 
Daruuunia, ale Ci zazdroszczę!!! Ja ciągle mam ten cholerny brzuchol!!!
Muszę się wziąć do roboty bo wiosna idzie!
Chyba się zdecyduję na tą 6 Weidera, choć ćwiczyć b. nie lubię. Ale teraz mnie zmotywowałaś!

U nas dzionek minął raz, dwa, trzy... Wojtuń poznał nowego kolegę, byliśmy na spacerku, obiadek i już tatuś wrócił z robotki. :-D

Mieliśmy jechać na zakupy, ale coś nam samochód się popsuł. :wściekła/y::szok:
Teraz T siedzi nad maszyną i gmera. Mam nadzieję, że to nic poważnego bo w piątek mamy jechać do dziadków na tydzień.
No i w weekend były plany na szaloną nockę ze znajomymi! :yes:

BUZIACZKI NASENNIACZKI DLA WSZYSTKICH!!!!
 
heloo

jakoś nie mam weny by pisać na bb ostatnio mam gorsze dni:baffled:
odebrałam w poniedziałek wyniki i są złe:-( kurcze krew w normie ale testy wątrobowe tragedia:szok: dopiero jutro idę do lekarza więc okaże się co dalej ze mną będzie:-( miałam też usg które nie wykazało żadnych zmian....eh jak nie urok to ......

Darunia Asiowo super że się spotkacie:tak:
Nocki w miarę spokojne tzn Mikoś budzi się ok 5.00:baffled: na butle i czasami zaśnie i śpimy do 7.00 a czasami nie śpi a ja mam oczy na zapałki:baffled:
w poniedziałek mam egzaminy w pracy więc muszę zakuwać:baffled:

Miłego wieczoru
 
Najlepsze życzenia dla Filipka z okazji 9 miesięcy!

Dziś dziubnał paznokciem męża w oko i bez okulisty się nie obędzie.
Współczuję mężowi. Ostatnio byli u nas znajomi z 2,5 rocznym synkiem. Koleżanka z wielkim fioletowym okiem. Powiem Wam, że głupio było mi zapytać co się stało:zawstydzona/y:. Wiem, że są zgodnym małżeństwem, ale tak naprawdę nigdy nie wiadomo, co się dzieje w domu. Ale Kasia w końcu sama mi powiedziała, że wygłupiała się z małym i dostała z główki centralnie w oko. Wylądowała na dyżurze...na szczęście obyło się bez złamań, ale wyglądało poważnie. Takie male szkraby są silniejsze, niż nam się wydaje:rofl2:

Lorcia, dużo zdrowia i powodzenia na egzaminach:tak:

Mnie dziś odwiedzili moi rodzice. Brat miał dziś operację kolana, przyjechali do niego i przy okazji wpadli i do nas:tak:. Dosłownie rzucili się na małego:rofl2:, a ja siedziałam, odpoczywałam...fajnie było. Krzyś cały szczęśliwy, że jest w centrum uwagi. Szkoda, że częściej nas nie odwiedzają. na szczęście w piątek przyjeżdzają teściowie, na dwa dni...znów będę miała towarzystwo:tak:
 
reklama
Witajcie kochane!
Miałam ciężki dzień z Jaśkiem plus bolący nadgarstek i na dodatek nie chciał odłożyć się do łóżeczka. Jakaś masakra :wściekła/y: jak ja Wam zazdroszczę przespanych nocy, spokojnych dzieci :zawstydzona/y: czasem to chciałabym wyjść na cały dzień nie martwić się zrobić sobie zakupy, iść do kosmetyczki...
cóż kryzys, jedna pensja, ledwo starcza do końca m-ca, a ja zajadam smutki i problemy :-( ach szkoda gadać, m jak przychodzi z pracy jest już 18-19 więc zajmie się małym raptem 1-2 godziny a ja obiadek, zmywanko, pranie, wywieszanie i biegam z wywieszonym jęzorem na dodatek to nie cały dom, który od 2 tygodni zarasta brudem. W dzień Jasiek mi nie daje a w nocy przecież nie będę mu brzęczeć odkurzaczem :wściekła/y: ach naszło mnie dzisiaj na smuty przepraszam :-(

Lorcia zdrówka kochana i udanych egzaminów
Julia cieszę się, że u Ciebie wszystko ok odzywaj się częściej
Darunia zazdroszczę figurki i gratuluje kochana zasłużyłaś wytrwałością i poświęceniem :tak:
Życzę udanego spotkania z Asiowo
Bbakania ale niespodzianke zrobił Ci m :-)
Patyk zdrówka dla m mam nadzieję, że z okiem będzie wszystko w porządku :tak:
mój Jasio upodobał sobie mamusine włosy i namiętnie je wyrywa :rofl2:
Joan-na mam nadzieję, że z bratem ok ciesz się rodzinka :-)
Mejdia oby m naprawił samochodzik i żebyś w końcu zrobiła zakupki :-)
Kasiau może Ola w końcu przekonała się już do wózeczka ;-)

Wszystkiego naj dla Filipka
ggMania.eu_15.jpg


spokojnej nocy kochane i kolorowych snów
ggMania.eu_09.jpg

 
Do góry