reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZERWCóWKOLAND 2008--wątek glówny

CZERWCÓWKOLAND 2008

  • dobrze

    Głosów: 0 0,0%
  • że już jest

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    14
i ja sie witam!

Marlenko, oby Marysia ładnie zniosła szczepienie:tak:

Mała pospała do 8, a ja wstałam jak mąż wychodził do pracy :sorry2: nocka taka sobie, po północy mała zrobiła się ciepława, ale ie mierzyłam tempki, nie chciałam jej wybudzać, za to z rana zmierzyłam i ma 38 stopni... przebiła sie górna trójka, więc może to przez ząbki? innych objawów brak, oprócz normalnych 4-5 kupek dziennie...
 
reklama
Mata tempka na zabki,co???dasz jej cos na zbicie???
Mejdia udanego zakupowania,ja dzisiaj tylko buleczki swieze kupie:tak:
Basia fajny wierszyk...
Agusia;-)

Ja dopija kawke juz umylam wloski zaraz cos z nimi zrobie,nawet troche sloneczka jest na niebie,ho,ho:tak:;-):-)
 
No to ja Was witam!

Wczoraj byliśmy w kinie na Kac Vega film niesamowicie dobry- uśmiałam się za wszystkie czasy- tylko z ceny biletu nie było mi do śmiechu-23zł jeden... :crazy:

Teraz przyjechaliśmy do naszego mieszkania, Ł bierze prysznic, ja bb rzecz jasna i zaraz śmigamy robic moją obiegówkę! Mam nadzieje że dzisiaj wszystko załatwie... ciekawe jakie miny będa mieli moi przełożeni- aż normalnie się stresuje bo pewnie mnie opie... że się przenoszę :no: no ale luuuz dam radę jakoś ;-)

Marlenka trzyma kciuki za bezbolesne szczepienie!

Miłego dnia Kobietki!
 
Mała dostała na noc nurofren. na razie nic jej nie dam, poczekam ze 2 godzinki i zobacze co się będzie z tempka działo, jak nie zleci, to dam panadol, mi sie zdaję, że to do ząbków :dry:

Daria olej ich, tam juz nie pracujesz, a obiegowkę raz dwa podbijesz i pożegnasz to towarzystwo :-p
 
Darunia,ale ceny biletow powalacjace,czy kino musi byc takie drogie,a jaka mlodziez ma szanse w tych czasach pojsc do kina za taka cene,szok
zycze Ci szybkiego bezbolesnego ;-)zalatwienia obiegowki

Mata ja tez zawsze czekam i ostatecznie daje cosik przeciwgoraczkowego:tak:
 
Hejka
U nas noc przespana,teraz piję kawkę bo inaczej nie da rady.Wczoraj wieczorkiem poprosiłam męża żebyśmy gdzieś wyjechali samochodem porozmawiac bo w domu sie nie da,ściany mają uszy i wkońcu wszystko wyrzuciłam z siebie wszystko zagroziłam mu że odejdę,zobaczymy czy coś to pomoże.Myślę co by tu zrobić na obiadek.:-)
 
Monika no to trzymam kciuki za pozytywne zakończenie rozmów ;-)

a mała mi odpadła, biudulka, kachy zjadła mało, tempka skoczyła, dałam jej nurofren, cyca i zaczęłą mi się zwieszać, no to połozyłam ja do łóżeczka, usnęła, ale sie wierci i popłakuje... chyba jednak to nie ząbki...
 
reklama
Wojtek właśnie usnął, dłuuugo coś mu to zajęło,
nie mógł się skupić biedaczek!
Ja kawka nareszcie i jabłecznik od teściowej wcinam ;-)!
Pochmurno się cosik zrobiło :baffled: oby tylko nie padało!

Mata, poczekaj jeszcze dziś może to ząbki jednak,
ja tak miałam u Wojtka tydzień temu:tak: tempka podskoczyła, a potem nic...

Darunia mówisz, że komedia fajna, może też jakoś uda nam się wybrać,
bo ostatnio w kinie byłam...mmm....kiedy ja byłam w kinie?!:szok:
Chyba na walentynki...moja mama do Wawy przyjechała specjalnie:-)

Marlenko - szybkiego i bezbolesnego kłócia !

Moniakap to dobrze, że porozmawiałaś szczerze z mężem ,
może coś sobie uświadomi...:blink:
Basiu, Kasiu - siło robocza naszej stolicy! - udanego dzionka "lajtowego";-)

Agusia
a Ty leniu**** należy Ci się:happy:
 
Do góry