reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZERWCóWKOLAND 2008--wątek glówny

CZERWCÓWKOLAND 2008

  • dobrze

    Głosów: 0 0,0%
  • że już jest

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    14
reklama
Witam popołudniową porą.Dzień jak na razie ciężki.Rano zajmowałam 3 dzieci,pózniej z synkiem na kontrole,teraz skończyłam sprzątac,może póżniej bedzie lepiej:-(
 
Joasiek jak się czujesz ?

Joasiek jak samopoczucie???

Dziekuje Kobitki moje kochane za troske :tak: Brzuch nawala nadal, ale jest na szczescie do wytrzymania :zawstydzona/y: Mialam dzis polezec, ale postanowilam zrobic i zamrozic m pierogi - w sobote znow zostaje sam, bo my z mala mykamy do rodzicow. Jakbym nie zrobila, to caly tydzien na obiad jesc bedzie kanapki :baffled: a ja wole zeby cos cieplego raz na kilka dni zjadl... :zawstydzona/y: Sobie zrobilam salatke z brokulami i feta - objadlam sie jak bak ;-) Wlasnie mialam przerwe w pisaniu bo wstala moja krolewna :tak: Pieknie dzis pospala 2 razy po 2h :szok: chyba wiedziala ze mama sie nie najlepiej czuje... Szkoda mi tylko ze nie bylysmy na spacerku :-( jutro to nadrobimy :tak:
 
Melduję się i ja . Właśnie wróciłam od mamy - mam z głowy obiadek:-D
Daruunia z twojego Ł to niezły siłacz :-D dobrze ,że mieliście się gdzie podziać. Wyobrażam sobie co by było jakbyście wracali z imprezy nad ranem i wtedy by się ten klucz złamał to nie wiem.
Mejdia - mój instruktor mi gadał co chwila co mam robić i nawet mi nie pozwałał myśleć samodzielnie , słyszałam od koleżanki że jej z kolei na nią krzyczał , zapewne tego pana co tak ostro przeklinał też słyszałaś - więc życzę ci fajnego instruktora :-)
Ja się wezmę jak m zjedzie na zimę bo nie chcę teraz angażować mamy - i tak długo siedzi z małą
 
Dziewczyny jakieś fatum nad nami wisi jak nic!!!!!!!!!!!!!!!!!
Poszłam z Bartem na dłłuuuuugi spacer i wózek nam się rozwalił i 2,5 godziny zadupcałam z rozpier... wózkiem i Bartem na rękach, padam na ryj!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ł miał akurat robotę, a ja kasy nie miałam ani na autobus ani na nic... szok porpostu szok- wymiękam...
 
reklama
Czary mary od czarownicy z daleka,fruuuuuu od Daruni farum niedobre;-):tak:

a tak na serio szkoda mi Ciebie Darunia 2.5h na rekach z Bartusiem,ale musialas przeklinac...;-)
 
Do góry