reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZERWCóWKOLAND 2008--wątek glówny

CZERWCÓWKOLAND 2008

  • dobrze

    Głosów: 0 0,0%
  • że już jest

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    14
U nas obiad juz sie robi a ja hustam zuze pije kawę a ona przeżywa kolejny odcinek pancernych
:-D:-D:-D

ja małej dałam spaghetti i mam spokój do czasu aż sie makaron jej skończy :-D

Marlenko to się załatwiłaś... aspirynka i do wyrka :tak: a z tym olejem to przegięcie :crazy:

Kasiu Dobrusia tez upraszcza wszystk odo granic możliwości :-D a najlepiej to nazwy bajek jej wychodzą ;-) ostatnio chciała oglądać gułaguła, za cholerę nie wiedzieliśmy o co chodzi, dopiero wczoraj doszłam, że chodzi o tabalugę :eek:

uff ja zrobiłam te krokiety, dobre wyszły, mimo że farsz ciut za luźny wyszedł :sorry:
Jola super Ci Mikołaj spi :tak: u nas ze spaniem od urodzenia kiepsko, mała chodzi spać 20-21, a wstaje juz po 6, czasem pośpimy do 7 jak dziś :sorry: no i drzemeczka w granicach 14 dopiero :eek: ale za to potrafi wtedy ładnie pospac, nawet 2-2,5 h :tak: a że do 14 ja mam juz w domku po robocie, to czysty relaks wtedy :-p
 
reklama
Hejka:-)
Ja dzis zrabana po 10 godzinach pracy,ale za to na koncie ladna sumka przyszla;-):-)
 
"Dzień dobry wesoły kostek można?":-)

Bry Laski, widze że nastała cisza, czuje się jakbym pisała w pamiętniku... no zawsze coś...

A Więc jeśli to kogoś interesuje, to wróciłam wydu...ona z roboty, byłam po Barta w żłobku, skoczyłam na aerobic i teraz ma chwilę na bb...

A ja tam u Was dzień minął?
 
Ciezki dzien,ciezki u mnie-tak jak u ciebie;-)
I jeszcze mi komputer tak muli,ze siedze i siedze zamiast isc juz spac.
 
Bry- melduje się z pracy...

Nocka w sumie taka sobie, Bart coś za często mi pokaszluje, pogdam dzisiaj z bossem, może da mi jutro i pojutzre wolne i pojde z Bartem do lekarza, niech go osłucha ktoś, będę spokojniejsza... ;-)

A ja tam u Was? Emocje opdały, u mnie tak...:-)
 
Hej kobitki

Kurcze bidny Bartus, mam nadzieje, że to nic poważnego...

u nas pobudka o 5.30, długi dzień nas czeka :confused2: ale dziś robię faworki, więc nudno na pewno nie będzie, mała uwielbia wałkować ciasto :tak:
 
Dzien dobry:tak:

Oby Bartowi nic nie było...

Ja wczoraj padłam jak co wieczór, ojj, daja mi te moje dziwczynki w kosc:zawstydzona/y: W ogole nic sie nie wyspałam, bo dojrze, ze Agatka nie chciała spac to ja o 1:30 miałam rewolucje zolądkowe... z kibelka wylezc nie mogłam:zawstydzona/y: a brzuch bolał tak jakbym rodziła:-p

Bogu dzieki, ze PAulinka slicznie nam spi po 12h w nocy, choc juz powoli rezygnuje z drzemki w dzien i to mnie przeraza:eek:

Teraz kawka, bo musze sie jakos obudzic...
Agatka tradycyjnie spi, a Paulinka obok bajke oglada:-)

Miłego dnia!
 
Ja niedawno zwlokłam sie z łóżka popijam caffe. Kubalo jeszcze leży w łóżeczku.
Dzisiaj mkniemy na kulig i ognisko w leśniczówce. Mam nadzieję, że wszystko się uda. A koło 11 pewnie wybiorę się na spacerek, bo coś Kuba ma problemy z zasypianiem. a tak połazi sobie zmęczy się i ppójdzie spać

Daria oby Bartusiowi nic wiecej się nie rozwinęło:tak::tak: Kciuki zaciskam

Asiu grzeczne masz dziewczynki. Widzę, że już chyba wdrożyłaś się w bycie podwójną mamą. U mnie Kuba też miał kilka dni bez drzemki. Mam nadizeję, że jednak Paulinka nie zrezygnuje ze spania w dzień i to tylko przejsciowe. To zawsze chwila wytchnienia dla Ciebie:tak:
 
reklama
Ja też się witam i zmykam
Mam trochę pracy.
Z nowości to Ola ma rotawirusa i wymiotuje i ma biegunkę , szok
Miłego dzionka
 
Do góry