reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZERWCóWKOLAND 2008--wątek glówny

CZERWCÓWKOLAND 2008

  • dobrze

    Głosów: 0 0,0%
  • że już jest

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    14
Dzis zauwazyłam, ze na przeciwko mojej kamienicy otworzyli sklep Stokrotka - ciekawe co to i co tam jest;-)
Asiu to taki mały markecik- mam na osiedlu stokrotkę, nawet moja teściowa tam pracowała- ale kilka dni temu ją zwolnili... :sorry:

Witajcie!
Melduje się że żyje, ale jak zwykle wir w pracy, w domu...:eek: oby do 5 marca i urlopuje się w lubuskim! :-):-)

Pozdrawiam!
 
reklama
Asiowo super, że dziewczyny zdrowo rosną:-), a Ty mimo większej ilości obowiązków jestes taka radosna! A jak tam nocki przesypiasz?:confused:

Jestem radosna choc ciezko, ale naprawde spełniam sie mogąc zajmowac sie moimi dziewczynkami, one sa moja radoscia;-)
a nocki nawet, nawet... z Paulina nie ma problemu, a Agatka budzi sie na jedzonko i zmiane pieluchy 2-3 razy... ale odrazu idzie dalej spac po tych czynnosciach wiec nie ma zle:tak:(odpukac)

Asiu to taki mały markecik- mam na osiedlu stokrotkę, nawet moja teściowa tam pracowała- ale kilka dni temu ją zwolnili... :sorry:
U przykro mi, szkoda, ze ja zwolnili...

Dobrze wiedziec, co to za sklepik, zobaczymy jakie beda mieli ceny, ale fajnie miec pod nosem cos takiego:tak:
 
Witojcie dziolchy

Asiu super Ci sie dziewczyny udały, jestes wspaniała mama!
Mejdia pytalas o przedszkole , zuzol uwielbia tam chodzić i jest płacz jak wychodzimy, ostatnio nie chciała zejść z lezaczka chyba jako jedyna hihi ale wiadomo ze inaczej jak jest mama obok inarazie to dla niej rozrywka nie obowiązek
Darunia oj należy ci sie odpoczynek !
A my dziś cieszymy sie piękna pogoda i napewno pójdziemy na dluzszy spacer :-) a tym czasem kawka :-d miłego dzionka
 
Witam i ja
Darunia to urlop juz lada dzień, w końcu odsapniesz :tak:
mnie też cos głowa bolała z rana, teraz ciut lepiej, za długo wczoraj siedziałam przy szydełku... Pogoda super się robi, ale koło nas taka chlapa, że strach wychodzić... w domku juz ogarniete, chyba tylk opranie puszczę, obiad wymodze i mam luzik ;-) no może nie taki do końca, bo biorę się za kolejne projekty, terminy gonią :sorry:
miłego dzionka
 
Hejka,
my niedawno wróciliśmy z re-wizyty;-),
Wojtek się wybawił, ja sobie poplotkowałam:happy: no i czas nam fajnie minął.
Teraz Mały już śpi, a ja zaraz zabieram się za zadania ze składek!
Trochę tego mam na jutro...
 
hallo:-)
Ja tylko na chwilke,dzis dlugo pracowalam,a teraz mam swoj ulubiony Grey's Anatomy,wiec lece;-)
U nas deszczowooooooo....:-(
 
Bry :-)
Melduje się z pracy, tak jak Kasia napisała mrozik to i ślisko, jak jechałam zawiezc Barta do żłobka to tragedia na ulicach! Ale już piękne słoneczkom świeci więc pewnie zaraz i stopni przybędzie na dworku ;-)

Cieszę się że week wolny, w planach mam długi spacer z Tutkiem jeśli pogoda dopisze...

A mój Bart wczoraj miał mały wypadek jak matka oczywiście w pracy była, Ł mówił że się wywalił i warge sobie rozciął, oczywiście dopiero dzisiaj to zaobaczyłam, bo wczoraj jak z pracy wróciłam to Bart juz spał, ma rzeczywiście rozciątą i lekko spuchniętą wargę biedactwo.... :-(

No nic tyle u mnie, a co u Was?
 
reklama
Witajcie weekendowo,
ja dziś miałam mnóstwo pracy, sprzątania, gotowania i pieczenia...:sorry:
Dopiero teraz mogę trochę odsapnąć, choć czeka mnie jeszcze
sporo nauki, w tym tyg. mam mały egzamin.:eek:
A ostatnio chodzę spać razem z kurami, bo organizm mi odmawia posłuszeństwa.
Dzień w dzień mam pobudkę ok.4.00-5.00, a nawet czasem po 3.00:szok:
i niestety do rana jestem maltretowana:no: przez mojego Oszołomka:tak:
Więc ciągle chodzę niewyspana...

Bbakania składki nadal na tapecie:happy:, a jak po wizycie u dermatologa?
Daruuunia jak się udał spacerek z Bartem?
Maajka miejmy nadzieję, że to pogodzisko się szybko poprawi,
właściwie u nas dziś nie było najgorzej!
Asiowo dobrze, że sypiasz całkiem dobrze, bo sen to podstawa,
mi nadal go brakuje!:no:
Mata widzę, że masz sporo zleceń na swoje cacka! Super!
 
Do góry