reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZERWCóWKOLAND 2008--wątek glówny

CZERWCÓWKOLAND 2008

  • dobrze

    Głosów: 0 0,0%
  • że już jest

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    14
reklama
Masakra!!!
Ja chcę stare BB....:wściekła/y:
Weekendzik minął nam szybciutko, dalej walka z elektryką
na działce no i trochę nauki....
Właśnie zrobiłam sobie kawkę bo jakaś senna jestem, a planuję
jeszcze wieczorkiem przysiąść do zadań...

Co tam u Was Baby?
A Wam się tu podoba?!:confused:
 
witam wiosennie, słonecnie , bez wietrznie, okna pootwierane, wiosna do mieszkania wlatuje! Śniegu ani grama! Ech chyba zaśpierwam .......... wiosna, wiosna, wiosna ach to ty.........
Karola mowisz ze sie uczysz, jak ja zobaczyłam swój plan ana ten weekend to mi włosy dęba stanęły
11 przedmiotów mam w tym semestrze! Kurczaczek pieczoniaczek!!!!
Monia widze że nie tylko ja już wiosennie się czuje!

Miłego dzionaszka dziołszki
 
no już wszytko widzę dziął jak trzeba!
Witam drogie Panie dziś zimowo nie wiosennie śnieg za oknem pruszy! brrrrrrrrrrrrr
życze miłego dzioneczka laski
 
No wczoraj też byłam przerażona, że nam wątek zamknęli!!!!
Ufff dobrze, że dziś ok już.
Ja nadal nie mogę się odnleźć w nowych ramach!
Jutro mam test ze składek, więc muszę dziś przysiąść!
Wojt śpi jeszcze co na niego to niespotykana pora, ale dla mnie extra, bo mogę obiadek spokojnie podszykować!
Dziś kasza, żeberka w sosiku i marchew z groszkiem, Mały ma krupnik...
 
a u mnie schabik w sosiku z pyrkami.....
pogoda dalej na przemian zimowo/wiosenna, ehhhhhhhh

no dziołszki meldować się, grzecznie dzielić swój czas miedzy grupą i czerwcówkolandem :-D

jeju jak za mną chodzi coś słodkiego, la masakra i la tortura... Chyba zmęczę M o różową babkę :-D
 
witam Panie!
Jak tam laseczki dupeczki, w domacha w pracy ?
Kasiu M nie chcial mi tej babki zrobic :-( ale obiecal ze na dzień kobiet mi upiecze taka tylko dla mnie hahahaha
a może któraś podrzuci mi jakiś pomysł na obiadek hmmmmmmmmmm? nie mam jakoś koncepcji....

miłego dnia lalki
 
reklama
Ja mam narazie " kucie" za sobą,
test zdany :)

A ja się Ula zastanawiam co jutro ugotuję, znowu rybę...a może naleśniki, nic mi się nie chce właściwie,
szkoda, że mój T. nie gotuje....
 
Do góry