reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZERWCóWKOLAND 2008--wątek glówny

CZERWCÓWKOLAND 2008

  • dobrze

    Głosów: 0 0,0%
  • że już jest

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    14
Ja tylko na momento, bo jestem na kursie....
GRATULACJE Nadin, jejku no to ja jestem w tyle,
jak tylko się kursik skończy bierzemy się z Wojtem za robotę!!!
Wpadaj częściej Lil !!!
Mata jak będziesz potrzebowała kopa na doping to służę pomocą ;)!
 
reklama
Joasiek a Ty co się obijasz!
Oj tam od razu sie obijam :p

Prawie tydzien zabawilysmy z Ola u moich rodzicow :) M wyjechal sie integrowac z pracy to co mialysmy same w domku siedziec :) Dziadzius przyjechal i wywiozl :) U nas nocnik tez poszedl w odstawke, do dziadkow zapomnielismy nadstawke na wc i Olcia znow niechetna do siadania :( Ale spoko, ma czas :) Za to w mowie rozwija sie swietnie i juz nie ma dla niej trudnych slow :D Nawet sobie dyskutujemy na spacerkach :p A ja od dwoch dni szaleje w kuchni z oscypkami bo m przywiozl z Zakopanego cale wiadro i kombinuje na obiadki :D
Pozdrowionka!
 
no hej:-)
Mejdia-malo pisze,bo tak jakos nie mam weny ostatnio na nic.Dzis umowilam sie juz na przyszly tydzien na zapisanie Majki do przedszkola.Zaczelaby za rok,ale trzeba juz zapisywac.Stres mam,bo teraz jest ciagle ze mna,a tam bedzie bez mamuni;-):-(
Mata-u nas pomoca w pilnowaniu Mai kiedy wychodzimy sluzy moja ciocia,ale nie zawsze moze,wiec np.teraz bylam sama,bez M,bo musial ktos zostac z Maja.Czasem tez pomaga babcia.
 
NO witajcie wieczorkiem,:-)
mój Szałaput już śpi:szok:, bo się wyszalał u znajomych!!!
Ja wcinam kanapeczkę - a miałam nic już nie jeść :wściekła/y:- i zaraz biorę się za pita:nerd:!

Bbakania generał ze mnie żaden, ale cieszę się moje Panie, że troszkę Was zmobilizowałam!!!
Czekamy na resztę Asiowo, Darunia, Kasiau, Ula, Mamootku...do tablicy....RAZ!:tak:
Joasiek super, że Ola tak dużo już mówi, fajnie jest posłuchać co w tej małej łepetynce siedzi!:happy2:
Mój Wojtuś też już chyba wszystko mówi,
nawet umie ładnie odmieniać mama dała, tata dał, jeśt lowelek, nie ma lowelka...itd.!
A co najlepsze, samo mu to weszło!
Maajka wszystko będzie ok, zobaczysz, że Maja sobie da radę! Ale wiem, że stresu się nie ominie:sorry2:!
Bbakania - ale Ci fajnie, ja już tak dawno w górach nie byłam!!!:unsure:
Udanego wieczorku na ploteczkach...:yes:

Zmyczkam, ale wpadnę i sprawdzę kto się odmeldował:growl:!!!:-D:-D:-D
 
Hej Karola , melduje się na rozkaz i napiszę zdawkowo jak większość - u Nas wszystko ok , Ola już padła co nie oznacza , że będzie spała całą noc.
Sorry dziewczęta za sarkazm ale jak czytam te zdawkowe posty .... oj , przykre , że mimo starań nie potraficie przez to przejść , ok , powiem , że ja się dobrze czuję na blue , nie muszę zaśmiecać zamkniętego , kiedy zastanawiam się jaki kolor bluzki kupić, nie czas i nie pora to rostrząsać - czy jak to tam się pisze do cholery ..upss ale jeśli juz macie ochotę się udzielać to pokonajcie trwogę przed opinią reszty tajniaków i dajcie troszkę siebie - mam wrażenie , że tam siedzi potwór i się go boicie.
Helloł znałyśmy się tyle czasu .

Ja szczerze tęsknię za Wami , i to nie o to chodzi , że ja nie moge bez was żyć , tylko cieżko tak wziąć krechę i stwierdzić że to już nie ważne.
Dobra juz nie smęcę - jakoś tak ciągnie mnie do Was ale jak czytam te zdawkowości to mniew znów odpycha
Są dziewczyny które są poza całym zajściem na zamnkiętym i pomyślcie także o nich
Nio może trząchne waszymi serduchami ????????????????????????????????
 
Kasiau - ale pojechałaś po całości:-D:-D:-D,
ale masz rację, trochę to smutne, że tak trzeba się prosić, żeby ktoś coś napisał!
Ja nie byłam uczestnikiem tej całej "zadymy" i nic mnie ona nie obchodzi. :baffled:
Ludzie się kłócą, rozstają, ale potem godzą, zapominają,
bo czy warto jest wszystko przekreślać !!! To takie głupie i dziecinne!
Rozumiem, że po jakiejś awanturce niektórzy potrzebują czasu żeby ochłonąć:tak:,
ale chyba nie będziemy się gniewać na amen i po grób!:szok:
( Chacha - pomądrzyć się mogę , bo mnie nie dotyczy)

Dziewczyny ja tam za Wami tęsknię, i naprawdę interesuje mnie co u Was słychać.
Mnie tez nie było łatwo do Was zagadywać bo byłam nowa, nie raz miałam wrażenie, że to bezsensu
bo nigdy mnie nie zaakceptujecie w Waszym zgranym gronie, ale jednak pisałam bo was polubiłam!
Teraz też dziwnie się czuję bo jestem troszkę tak między młotem a kowadłem, choć nie znam szczegółów!
Ale dla mnie się nic nie zmienilo, nadal chcę z Wami pisać tak jak do tej pory!!!:yes:
Mam nadzieję, że Wam choć troszkę zależy...
 
Dziewczyny.......
Kazdy pisze w/g wlasnego uznania,w/g wlasnych uczuc i odczuc.........Nie mozna nikogo do niczego przymuszac ani naklaniac,bo mozna uzyskac efekt odwrotny.
Fakt,ze ten watek bardzo sie zmienil nie jest wina jednej strony-i tez nie chce juz tego roztrzasac.

Ja tez jestem ciekawa co u Was wszystkich slychac,a wszystkie sie tu nie pokazujecie.



A tak od rzeczy tylko dodam,ze dzis jestem w domu,bo Maja od 5.00 rano wymiotowala,potem dostala biegunki,a teraz na szczescie spi.Tez mialam sie polozyc,ale wolalam zjesc sniadanko,wypic kawke i odpalic kompka;-)
 
No nie, czy u was tez zima wróciła??!!
Ja jestem podłamana, strajkuję od dziś ;)...

Dziewczyny mam problem ze smokiem, mój ciumkacz jest uzależniony i robi dzikie awantury
, żeby mu go dać do spania, albo kiedy jest zmęczony...
Macie jakieś pomysły co z tym zrobić...
 
reklama
Witam
Karola u mnie ten sam problem ze smoczkiem, Nadia jest uzależniona od niego.. staram się go chować, a ona marudzi i wymusza krzykiem, ... niestety ja Tobie nie pomogę, wiem, ze w takim przypadku potrzebna jest nasza pomoc i silna wola... odwracanie uwagi dziecka żeby przestało o nim myśleć... ja tak nie potrafię ...
U nas także powrót zimy... tylko pada śnieg z deszczem i jest potwornie mokro...
Basia udanego weekendu życzę
Miłej soboty życzę wszystkim
 
Do góry