reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

CZERWCÓWKOLAND ;D - Wątek Główny

To moja lekarka jakaś dziwna ;-) :-D bo namawiać mnie musiała :tak: a zaczęła mnie nakłaniać na L4 juz od 4 mca ciąży:tak: jeszcze wtedy z szyjką było OK, ale ja dużo samochodem w pracy jeźdzę więc może dlatego :tak:
 
reklama
kachasku pytanie oczywiście pada i ja zanim wejdę do gabietu to już mam w głowie lisę rzeczy o których chcę powiedzieć, ale jak siadam na krześle to daje się we znaki skleroza ciążowa:zawstydzona/y: i zazwyczaj po prostu odpowiadam, że dobrze ;-)
A mój lekarz już dwie wizyty wcześliej coś tam mówił o zwolnieniu,a ja go zbyłam i teraz będzie mi podwójnie głupio

Luka ja za to do pracy chodzę pieszo i mam prawie 2km w jedną stronę, no i teraz jak chodzę to po drodze muszę ze dwa przystanki zrobić, bo skurcze mnie dopadają :baffled: a poza tym znowu złapałam wirusa od moich dzieci :wściekła/y: ja już nie chcę być więcej przeziębiona :wściekła/y: a na wzmocnienie odporności nic wziąć nie mogę...no chyba, że zwolnienie :-D
 
do pracy chodzę pieszo i mam prawie 2km w jedną stronę, no i teraz jak chodzę to po drodze muszę ze dwa przystanki zrobić, bo skurcze mnie dopadają :baffled: a poza tym znowu złapałam wirusa od moich dzieci :wściekła/y: ja już nie chcę być więcej przeziębiona :wściekła/y: a na wzmocnienie odporności nic wziąć nie mogę...no chyba, że zwolnienie :-D

Jola
weź sobie kobieto spisz to na kartce i jakbyś nie wiedziała co powiedzieć lekarzowi na pytanie jak się czujesz, to przeczytaj z kartki :-D Albo męża zabierz na wizytę i on już za ciebie to załatwi..
A tak poważnie to pomyśl wreszcie o sobie, już nie dużo czasu zostało do porodu a solidny odpoczynek przydałby ci się przed tym jak będziesz miała na głowie już nie dwóch a trzech mężczyzn..;-)
 
kachasku pytanie oczywiście pada i ja zanim wejdę do gabietu to już mam w głowie lisę rzeczy o których chcę powiedzieć, ale jak siadam na krześle to daje się we znaki skleroza ciążowa:zawstydzona/y: i zazwyczaj po prostu odpowiadam, że dobrze ;-)
ja mam to samo, ostatnio jak odpowiedziałam, to popatrzył na mnie, uśmiechnął się i nagle "ale tak szczerze chcę wiedzieć":laugh2:
weź ty się kobieto nie wydurniaj i niech ci nie będzie głupio!!! a żeby nie zapomnieć, na dzień dobry powiedz, "przyszłam po zwolnienie";-) :-D a nie, będziesz łapać wirusy, skurcze będą łapać ciebie itd itp. niestety szkoła jest jednym z najlepszych miejsc, jeśli człowiek chce, żeby dopadła go jakaś zaraza:baffled: a może jeszcze chcesz urodzić na lekcji??;-) :-)
ja z kolei mam egz 19go, a skoro mam się na 20go szykować, to się zastanawiam, czy nie iść do szkoły z torbą (pomimo, że do domu bliziutko), bo jak mnie stresior dopadnie i skurcze do tego:szok: ale jaja by były:eek:
 
ja się pilnie uczę do egzaminu;-) a w międzyczasie byłam oddać ten niekompletny pojemnik na pieluchy. ale szczerze mówiąc, to się zastanawiam, czemu tu ostatnio w ogóle jakaś cisza:confused:
 
No właśnie, może to przez długi weekend? Do tego Blanes nie ma dostępu, Sorga leży, Gosia po komunii pewnie zmęczona, Dorotka w pracy, Esia przygotowuje koleżankę do ślubu.:-( Coś nam się sypie to nasze forum.
 
uffff, jesteście :-D :-) :tak: . Strasznie się zdziwiłam, bo podobnie jak Dorotka zazwyczaj nie nadążyłam z czytaniem, a dziś ..... hmmm
A może my się po prostu robimy zmęczone i rozleniuchowane ?? I nawet nam się pisać nie chce...
 
reklama
Do góry