reklama

CZERWCÓWKOLAND ;D - Wątek Główny

Temat na forum 'Dzieci urodzone w czerwcu 2007' rozpoczęty przez Julinka, 5 Październik 2006.

1. Julinka

Julinka Mamy październikowe 2007

Zakładam pierwszy wąteczek w Czerwcóweczkach :-)
    Tutaj będzie wątek główny czyli wszelkie plotki...ploteczki...pogaduszki itp.
    Ciekawe kiedy ujawnią się pierwsze Czerwcowe Dzieciaczki ;-):-D

Mam nadzieję, ze się załapię na ten wspaniały miesiąc :tak::tak::-D:-D

2. fantazja

fantazja mamy czerwcowe 2007 Entuzjast(k)a

To ja, jeszcze z lekkim niedowierzaniem i szokiem, zglaszam sie pierwsza:-)
    A termin wg kalkulatorka wypada mi chyba na 16-go, choc moze cos poknocilam:) Ale to jeszcze sie moze zmienic

3. reklama
  4. Elżbietka

Elżbietka mother of two sons&angel

no no no
    i już się pojawił czerwiec:-) a w nim kogo ja widze:szok: :-) - naszą Julineczkę. mam nadzieje ze będziesz przodownikiem tego działu:-)

fantazjo, ty to już oficjalna czerwcówa - jeszcze raz gratuluje!!!!!!!!!!!!!!!!!!

5. Julinka

Julinka Mamy październikowe 2007

Fantazja Ja też jeszcze raz Ci Gratuluję :-):-):-):-):-)
    Tym razem już na Czerwcóweczkach :-):-):-):-):-):-)

Elżbietko Mam nadzieję, że za pare dni się okaże, że będę tu mogła się udzielać baaardzo często jako Czerwcóweczka :tak::tak::tak::-D:-)

6. Rusia

Rusia DORKA:)czerwiec06lipiec10

Jejku- DZIEWCZETA - GARTULUJEMY Z kLAUDUśKą wAM - I ZYCZYMY- ABY TE CUDOWNE MIESIACE - PłYNęłY W ZDROWIU I OGROMNYM SZCZęśCIU!:)_

jak ten czas leci..niedawno my - czerwcowe 2006 zakładałyśmy taki watek..czekałysmy na naszych milusińskich...ech..czas leci nieubłagalnie-..
    to cudony czas..i czekają Was przecudowne- b. szczęśliwe- dni...
    Pozdrawiamy!

7. adasia

adasia Wrześniowe mamy'06

Gratulacje dla CZERWCÓWECZEK!
    pozdrowienia od wrześniówki 2006 :-)

8. wiki.25

wiki.25 mama kochanych brojków

jejć niedawno mysmy byly ostatnie a tu juz czerwiec..buziaczki mamuski od mamusiek kwietniowych :-):*:*:*: i powodzenia kochane

9. KasiaDe

KasiaDe Mama VI'06 VII'08

Dziewczyny, serdecznie gratulujemy i pozdrawiamy - Kasia i Miki urodzony w czerwcu 2006 ;-)

10. reklama
  11. sami

sami Fanka BB :)

GRATULUJE WAM CZERWCÓWCZKI- kwietniówczka 2007:-D
    Życze Wam wspaniałych 9 miesięcy ;-) czerwiec to cudowny miesiąc - wtedy się urodziłam hihi :laugh2:
    Julinko mam nadzieje, że dołączysz do grona czerwcówek - życze Ci tego i bardzo Ci kibicuje ;-)

12. karola2007

karola2007 Mamy styczniowe 2007 majowe mamy'08

Gratulacje czerwcoweczki :-)

Poleć forum